در بخش های مقاله، کلیپ و آثار فرهنگی؛

نخستین همایش سراسری نماز در سپاه روح الله برگزار می شود/ مهلت ارسال آثار تا 20 آبان ماه

معاون روابط عمومی سپاه استان مرکزی از برگزاری نخستین همایش سراسری نماز در سپاه روح الله با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری تقویت معنویت و ایجاد اقتدار معنوی در سپاه و بسیج خبر داد.
کد خبر: ۹۱۶۷۸ تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار احمد شهرجردی معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به برگزاری نخستین همایش سراسری نماز در سپاه روح الله گفت: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری تقویت معنویت و ایجاد اقتدار معنوی در سپاه است که در این راستا اولین همایش سراسری نماز با شعار «نماز، نماد قدرت و اقتدار معنوی در سپاه و بسیج» در استان مرکزی برگزار می شود.

وی افزود: از مهمترین اهداف برگزاری همایش سراسری نماز تقویت قدرت معنوی سپاه، معنویت بخشی در بین کارکنان و شناسایی توانایی ها و ظرفیت های بالقوه فرهنگی، علمی و هنری در سپاه و بسیج است که امیدواریم در راستای ترویج فرهنگ نماز گام های بلندی برداریم.

شهرجردی ادامه داد: بخش هنرهای تجسمی در قالب های عکس، نقاشی، خوشنویسی نستعلیق، اینفوگرافی و پوستر، بخش نمایشی در قالب های فیلم کوتاه، انیمیشن، پویانمایی، سرود، تواشیح، تک خوانی، کلیپ و پادکست، بخش ادبی در قالب های مقاله، شعر، داستان کوتاه و یادداشت و فضای مجازی در قالب های راه اندازی سایت، مدیریت کانال، تولید و ساخت اپلیکیشن و نرم افزار از جمله موضوعات و عناوین اولین همایش تخصصی سراسری نماز است.

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: در راستای برگزاری اولین همایش تخصصی کمیته های تخصصی این همایش با حضور نخبگان تشکیل شده که محوریت فعالیت کمیته ها تولید محتوا و فرهنگ سازی است. 

شهرجرید خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای امروز مهم جامعه تقویت فرهنگ نماز است که نیازمند راه اندازی نهضت تولید محتوا در این خصوص هستیم و امیدواریم برگزاری اولین همایش تخصصی سراسری نماز در این راستا گام بلندی بردارد.

علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا بیستم آبان ماه سالجاری از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۱۸۶۰۰۶۶۸۶ ارسال کنند.

انتهای پیام/