وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
کد خبر: 91676
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی:

حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: سرانه ورزشی موجود در شهرستان تفرش خوب است ولی حدود 50 درصد از آنها قابل استفاده نیستند. درصورت رفع مشکلات آنها، قابلیت استفاده مجدد را پیدا می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ولی الله بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ندای تفرش با بیان این مطلب که حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی شهرستان تفرش قابل استفاده نیست، گفت: سرانه ورزشی موجود در شهرستان تفرش خوب است ولی حدود 50 درصد از آنها قابل استفاده نیستند. درصورت رفع مشکلات آنها، قابلیت استفاده مجدد را پیدا می کنند.

بیاتی در خصوص مشکلات زمین چمن تفرش، اظهار کرد: امسال جهت بهسازی زمین چمن تفرش، 1 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است ولی هنوز اعتبارات محقق نشده و اقدامات اجرایی آن آغاز نشده است.

وی با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان تفرش، افزود: در این سفر، مسائل حوزه ورزش و جوانان به اطلاع وزیر رسانده و بازدیدهای میدانی هم انجام شد. ورزشکاران، مردم و مسئولان از نزدیک مشکلات را بیان کردند. همچنین مشکلات زمین های ورزشی فرمهین و تفرش و خانه های ورزشی در روستاها پیگیری شد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در جلسه ای که با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین در تفرش برگزار و مقرر شد جلسه ای در وزراتخانه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی و دیگران مدیران استانی برگزار شود؛ مشکلات بررسی و راهکارهای لازم مصوب و زمانبندی برای اجرا هم ارائه شود و به اطلاع نمایندگان به منظور پیگیری بیشتر رسانده شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار