وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
کد خبر: 91654
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
وزیر ورزش و جوانان:

بازنگری در ورزش بانوان یکی از برنامه‌های مهم وزارت ورزش و جوانان است

سجادی گفت: بازنگری در ورزش بانوان یکی از برنامه‌های مهم وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم است و تلاش می‌شود این بخش به صورت مستقل و بدون دخالت ورزش آقایان فعالیت خود را ادامه دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، گفت:بخش عمده‌ای از بیانیه گام دوم انقلاب مربوط به حوزه جوانان است و به همین دلیل نقش وزارت ورزش و جوانان در تحقق این مهم بیشتر از دیگر بخش‌های مدیریتی کشور است. 

وی افزود: نگاه وزارت ورزش و جوانان به معاونت جوانان بسیار ویژه و حساس است و برای ساماندهی شرایط جوانان یک شورای اندیشه ورزی متشکل از نخبگان سراسر کشور تشکیل شده که هشتم آبان ماه امسال اولین نشست تخصصی خود را برگزار می‌کند. 

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: استفاده از خرد و تفکر جمعی در راستای تحقق خواسته‌های مردم و بیانیه گام دوم انقلاب سرلوحه این وزارتخانه قرار گرفته و انتظار می‌رود با این رویه ارزشمند بتوان به موفقیت‌های بسیاری هم در حوزه ورزش و در حوزه جوانان بدست آورد. 

وی بیان کرد: بازنگری ورزش بانوان یکی از برنامه‌های مهم وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم است و تلاش می‌شود این بخش به صورت مستقل و بدون دخالت ورزش آقایان فعالیت خود را ادامه دهد. 

سجادی ادامه داد: سه هزار و ۷۰۰ سمن در نقاط مختلف کشور به ثبت رسیده اما اطمینان از کیفیت و نوع فعالیت این تشکل‌های مردمی وجود ندارد و بر همین اساس کمیته‌ای برای نظارت بر عملکرد فعالیت آنها تشکیل شده و فعالیت خود را به زودی آغاز می‌کند. 

وی تأکید کرد: تقویت ارتباط با بدنه فعال مردمی از مهمترین اهداف وزارتخانه وزرش و جوانان است و جود ۳۵ هزار گروه جهادی و ۶۰۰ مدرسه مسجد محور در نقاط کشور وجود دارد که استفاده از این سرمایه عظیم مردمی برای تحقق اهداف این وزارتخانه در دستور کار قرار دارد. 

وزیر ورزش و جوانان گفت: بازنگری در فعالیت فدراسیون‌های ورزشی نیز در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و هم اکنون ۵۲ فدراسیون ورزشی، ۱۰۰ تشکل ورزشی، ۱۴ هزار هیات ورزشی در کشور فعال هستند و ۲۸ هزار مکان ورزشی نیز به مردم خدمات ارائه می‌کنند و چهار هزار مکان ورزشی دیگر نیز در دست ساخت قرار دارند. 

وی خاطر نشان کرد: توسعه ورزش همگانی با هدف کاهش هزینه‌های درمان و ایجاد شور و نشاط در جامعه اولویت اصلی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد اما برای موفقیت در ورزش قهرمانی نیز برنانه‌های مد نی در دست تدوین است. 

captcha
آخرین اخبار