ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
کد خبر: 91653
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
امام جمعه خنداب:

وحدت عامل پیشرفت و اقتدار کشور است

صفاهانی به وحدت مسلمانان اشاره کرد و گفت: اشتراکات اعتقادی فراوانی بین مسلمانان جهان وجود دارد. اتحاد و همدلی مسلمانان عامل اصلی پیشرفت جهان اسلام و شکست دشمنان دین است.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: پیامبراکرم(ص) در روز جمعه 17 ربیع الاول در مکه متولد شدند و درسن چهل سالگی به پیامبری مبعوث شدند و بعد از 23 سال در سن 63 سالگی دعوت الهی را لبیک گفتند.

وی در ادامه بیان کرد: امام صادق (ع)پایه گذارمذهب فقه جعفری است و بیشترین احادیث از امام صادق و امام باقرنقل شده است.

وی به وحدت مسلمانان اشاره کرد و گفت: اشتراکات اعتقادی  فراوانی  بین مسلمانان جهان وجود دارد. اتحاد و همدلی مسلمانان عامل اصلی پیشرفت جهان اسلام و شکست دشمنان دین است.

امام جمعه خنداب افزود:خداوند در قرآن می فرماید :"همگی به ریسمان الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید" ریسمان الهی همان برنامه های اسلام،قرآن و اهل بیت و دعوت به اتحاد است.

صفاهانی تصریح کرد:وحدت و همدلی  از عوامل موثری بود که در هشت سال دفاع مقدس باعث پیروزی ملت ایران شد امروز نیز اگر انقلاب اسلامی مقتدر و در حال  حرکت به سمت پیشرفت است به برکت همدلی و همکاری مردم است که برای حفظ آرمان های امام راحل مقتدرانه ایستاده اند

وی در پایان خاطر نشان کرد:وحدت نیاز امروز کشور است مسئولین باید با وحدت و یکدلی در جهت خدمت به مردم و حل مشکلات اقتصادی تلاش کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار