جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳
کد خبر: 91647
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
گزارش تصویری/

همایش پیاده‌روی خانوادگی اراک

همایش پیاده‌روی خانوادگی اراک با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار مرکزی، نماینده مردم اراک، خندان و کمیجان و مردم اراک در منطقه گردشگری دره گردو برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛همایش پیاده‌روی خانوادگی اراک با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار مرکزی، نماینده مردم اراک، خندان و کمیجان و مردم اراک در منطقه گردشگری دره گردو برگزار شد.

captcha
آخرین اخبار