وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
کد خبر: 91639
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱
معاون وزیر ورزش و جوانان:

 ارتقا سطح ورزش مناطق کم برخوردار اولویت وزارت ورزش وجوانان است

شکوه فر با اشاره به اینکه ارتقا سطح ورزش مناطق کم برخوردار اولویت وزارت ورزش وجوانان است گفت: محرومیت زدایی در راس برنامه های دولت سیزدهم است و وزارت ورزش و جوانان نیز از این قاعده پیروی می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در جریان سفر وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی گفت:دولت باید همه تلاش خود را بکار گیرد تا امکانات ورزشی در مناسب ترین شرایط و مقرون بصرفه در اختیار جوانان قرار گیرد و گران نباشد.

سبزی اضافه کرد: شهرستان ساوه بواسطه وجود صنایع بزرگ در توسعه اقتصادی کشور و استان بسیار نقش‌آفرین است و انتظار می رود در زمینه های مختلف از جمله ورزش برخوردارتر باشد.

وی تاکید کرد: مطالبه مردم ساوه این است که توزیع اعتبارات از سوی وزارتخانه عادلانه صورت گیرد تا شاهد افتتاح پروژه های بزرگ ورزشی در این منطقه باشیم و جلب رضایت شهروندان ساوجی حاصل شود.

 ارتقا سطح ورزش مناطق کم برخوردار اولویت وزارت ورزش وجوانان است

شکوه فر معاون وزیر ورزش و جوانان در شهرستان ساوه با اشاره به اینکه ارتقا سطح ورزش مناطق کم برخوردار اولویت وزارت ورزش وجوانان است گفت: محرومیت زدایی در راس برنامه های دولت سیزدهم است و وزارت ورزش و جوانان نیز از این قاعده پیروی می کند.

شکوه فر افزود: در همین راستا اراده این وزارتخانه تقویت نقاطی است که کمترین بهره را از امکانات ورزشی برده اند.

وی گفت: در بازدید از ساوه، زرندیه و مامونیه این شهرها را در حوزه  ورزش بسیار دارای پتانسیل دیدیم که متاسفانه اماکن ورزشی آن به هیچ وجه همطراز با تعداد جمعیت جوان نیست.

شکوه فر تصریح کرد:  نگاه تصمیم گیران وزارتخانه در خصوص این منطقه و ارتقای سطح داشته های ورزشی آن بسیار مثبت و ویژه است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار