وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
کد خبر: 91630
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷

باند 6 نفره سارقان لوازم آرایشی در آشتیان دستگیر شدند

فرمانده انتظامي شهرستان آشتیان از شناسایی و دستگيري یک باند 6 نفره سارقان زن لوازم آرایشی درعمليات پليس اين شهرستان و کشف 6 فقره سرقت در اعترافات آنان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"رضا رضایی" درباره این خبر بیان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت لوازم آرایشی از مغازه های سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت.

وي خاطرنشان کرد: مأموران انتظامي کلانتری11 شهرستان، با فعال کردن گشت هاي ويژه در این شهرستان، به صورت محسوس و نامحسوس به فعاليت پرداختند تا اين که سرانجام با تكميل شدن تحقيقات پليس، یک باند 6 نفره از سارقان سابقه دار در این زمینه شناسایی و در يك اقدام پليسي بهنگام، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان آشتیان اظهار داشت: سارقان در بازجویی‌های انجام شده به 6 فقره سرقت لوازم آرایشی از مغازه های مختلف در اين شهرستان آشتیان اعتراف کردند.

سرهنگ رضایی در پایان با اشاره به کشف لوازم سرقتی در بازرسی مأموران از مخفیگاه سارقان و تحویل آنها به مالباختگان افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشكيل پرونده، براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شدند.

captcha
آخرین اخبار