وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
کد خبر: 91602
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۷
گزارش تصویری/

کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۴۰۰ کیلو گرم تریاک و دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در عملیات پلیس در شهرستان "دلیجان" خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمی شهرستانی" که برای بازدیداز اکتشافات نیروی انتظامی به دلیجان سفر کرده بود،در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در تداوم طرح های عملیاتی پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "دلیجان"، در تحقیقاتی از انتقال و جاسازی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از سوی دو قاچاقچی مواد مخدر مطلع شده و برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز کردند.

وی اظهار کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی مأموران پلیس، افراد مورد نظر شناسایی شدند و مشخص شد که با ۲ دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر به مرکز کشور هستند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در مراحل تحقیقات پلیس، مأموران انتظامی سرانجام موفق شدند هر دو خودروی قاچاقچیان را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان شناسایی و توقیف کنند.

وی افزود: در بازرسی از یکی از خودروها ۴۰۰ کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد و ۲ نفر نیز دستگیر و دو دستگاه خودرو نیز توقیف شدند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

عکس از حمیدرضا زاهدی

captcha
آخرین اخبار