وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
کد خبر: 91601
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:

روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در ناجا موج میزند/ دانشنامه دفاع مقدس به نقش نیروی انتظامی می پردازد

سرهنگ کریمی گفت: امروز ناجا به جهت عملکرد و رسالت های خطیری که دارد همچنان روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در آن موج می زند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در آیین تجلیل از پیشکسوتان نیروی انتظامی و تبیین نقش ناجا در دفاع مقدس گفت: نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس در سه بخش شهربانی، ژاندارمری و کمیته انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده و این نقش تا این اندازه مهم بوده که اولین شهدای جنگ تحمیلی را تقدیم دفاع مقدس کرده اند.

وی افزود: نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس علاوه بر رسالت های تامین امنیت همچنین در خدمت رسانی به مردم نیز پیشگام بوده که در راستای تبیین نقش اقشار مختلف مردم در دفاع مقدس تهیه دانشنامه جامع دفاع مقدس استان مرکزی در دستور کار قرار گرفته که بررسی نقش ناجا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی اظهار کرد: ۳۱ اداره و سازمان در دانشنامه دفاع مقدس استان دارای نماینده تام الاختیار هستند و در ۱۱ اداره کارگروه تخصصی بررسی نقش آن اداره تشکیل شده که جمع آوری ۷۲۰ مدخل و تهیه بیش از ۲۰۰ مقاله علمی از جمله اقدامات مهم استان در راستای نگارش دانشنامه دفاع مقدس است.

وی بیان کرد: لشکر پرافتخار ۲۸ روح الله در دوران دفاع مقدس که دوستان مجاهد نیروی انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، حماسه آفرینی زیادی داشته و نیاز است این حماسه ها برای نسل جوان به خوبی تبیین شود.

کریمی اضافه کرد: امروز ناجا به جهت عملکرد و رسالت های خطیری که دارد همچنان روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در آن موج می زند و ماموریت های این نهاد خدوم موجب شده سبزپوشان نیروی انتظامی همچنان در راه اعتلای امنیت و آرامش ایران اسلامی شهید بدهند و در واقع باب شهادت در نیروی انتظامی باز است.

وی ادامه داد: دفاع مقدس تثبیت کننده انقلاب اسلامی است و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف برگرفته از جاری بودن فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و ازخودگذشتگی در کشور است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی استان مرکزی با وجود کارکنانی ولایی ، خدوم، انقلابی و جهادی در تامین امنیت و خدمت رسانی به مردم عملکرد درخشانی دارد و کارکنان ناجا با تاسی از فرهنگ دفاع مقدس در نقطه به نقطه استان حماسه آفرینی می کنند و منشا خیرات فراوانی هستند که مجاهدت ها و زحمات آنها جای تقدیر دارد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار