وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
کد خبر: 91600
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:

رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است

حجت الاسلام عبدی گفت: مهمترین رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است و این جشنواره فضای خوبی برای رشد و ارتقاء سایر واحدهای بسیج و سپاه فراهم می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز (چهارشنبه) در آیین یازدهمین جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه روح الله گفت: یکی از فرصت های بسیار خوب برای تبیین سیره عملی از مالک اشتر به عنوان یار وفادار امیرالمومنین(ع) جشنواره مالک اشتر است که این جشنواره در کنار شناسایی و معرفی رده ها و واحدهای برتر این فرصت های ارزشمندی را در اختیار میگذارد که باید از آن استفاده کرد.

وی افزود: مهمترین رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است و این جشنواره فضای خوبی برای رشد و ارتقاء سایر واحدهای بسیج و سپاه فراهم می کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار کرد: جشنواره مالک اشتر سپاه محل بروز استعدادها، توانایی ها، خلاقیت ها و ابتکارات جوانان است و خوشبختانه بسیجیان و پاسداران استان مرکزی در طی این سال ها با انگیزه خوبی در این جشنواره حاضر شدند و رتبه های قابل توجهی نیز به دست آورده اند.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف جشنواره مالک اشتر رسیدن به نقطه مطلوب در امورات سپاه و بسیج است و ملاک مطلوبیت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری مسیر تعالی را به خوبی ترسیم کرده اند.

عبدی ادامه داد: رسیدن به نقطه مطلوب یکی از مسائل قرآنی است و لذا دقت در امور و اجرای صحیح ماموریت ها همراه با انگیزه مورد تاکید در کلیه فعالیت های سپاه و بسیج است.

وی تأکید کرد: جشنواره مالک اشتر در راستای رشد و شکوفایی فردی و سازمانی تاکنون نتایج و خروجی های بسیار خوبی داشته و توانسته سپاه و بسیج را در رسیدن به اهداف و آرمان ها یاری کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: جشنواره مالک اشتر سپاه در کنار همه ماموریت ها و رسالت ها بسیجیان و پاسداران را با سیره و رفتار مالک اشتر آشنا می کند و مالک اشتر بودن و مالک اشتر ماندن را می آموزد که برای ماندن در این مسیر باید چه برنامه ای داشته باشیم و لذا باید از این فرصت گران بها به خوبی استفاده کنیم.

وی خاطر نشان کرد: بسیجیان و پاسداران مجاهد و ولایی استان مرکزی در صحنه های مختلف خدمت رسانی پیشتاز هستند و یازدهمین جشنواره مالک اشتر با عنوان «شجاعت و توکل، بصیرت و توسل، مردمی و جهادی قاسم سلیمانی» برگزار شد که بسیجیان ، پاسداران و رده های مختلف اقشاری سپاه در این دوره خوش درخشیدند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار