وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
کد خبر: 91585
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
گزارش تصویری؛

طلاب اراکی کشتار شیعیان در افغانستان را محکوم کردند

تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون حوزه علمیه اراک در محکومیت کشتار شیعیان افغانستان روز چهارشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از طلاب در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون حوزه علمیه اراک در محکومیت کشتار شیعیان افغانستان روز چهارشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از طلاب در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.

طلاب شرکت‌کننده در این مراسم با سردادن شعارهای 'مرگ بر آمریکا'، 'مرگ بر اسرائیل'، 'مرگ بر داعش'،انفجار تروریستی در شهرهای قندوز و قندهار افغانستان را محکوم کردند.

captcha
آخرین اخبار