پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۴
کد خبر: 91584
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
فیلم/

‌اعلام انزجار حوزویان استان مرکزی از جنایات تروریستی افغانستان

جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه استان مرکزی با تجمع در مصلی شهر اراک کشتار مردم مظلوم افغانستان در دو مسجد ایالت‌های قندوز و قندهار را محکوم کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه استان مرکزی به همراه آیت الله دری نجف آبادی ظهر امروز با تجمع در مصلی شهر اراک کشتار مردم مظلوم افغانستان در دو مسجد ایالت‌های قندوز و قندهار را محکوم کردند.

در پی حادثه تروریستی ظهر جمعه گذشته (۲۳ مهرماه جاری) در مسجد فاطمیه در «قندوز» افغانستان بیش از ۴۰ تن به شهادت رسیدند و ۷۰ تن نیز زخمی شدند.

همچنین در حمله انتخاری ۱۶ مهرماه امسال به نمازگزاران شیعه در سیدآباد قندوز نیز ۱۵۰ تن کشته و صدها تن نیز زخمی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار