مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی خبر داد

بازگشت 250میلیارد ریال به خزانه دولت از کشف ماینرهای غیرمجاز در استان مرکزی

اله داد از بازگشت 250میلیارد ریال به خزانه دولت برای کشف 16 هزار ماینر غیرمجاز دراستان با مشارکت نیروی انتظامی خبرداد.
کد خبر: ۹۱۵۵۸ تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد اله داد در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی از زحمات و تلاش فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی درشناسایی ماینرها ی غیرمجاز و جمع آوری آنها، پيشگيري از سرقت و کشف تجهيزات برق قدرداني کرد.

وی با تأکید بر فرهنگ‌سازی در راستای حفظ و حراست از تجهیزات و شبکه‌های برق عنوان کرد: باید همه در این زمینه احساس مسئولیت داشته باشند چراکه این تجهیزات بیت‌المال بوده و حراست از آن وظیفه همگانی است.

اله داد گفت: با همکاری و تعامل شایسته نيروي انتظامي با شرکت توزيع نيروي برق استان مرکزی در برخورد و جمع آوری بیش از 16هزار ماینر غیرمجاز ، بازگشت مبلغی بالغ بر250میلیارد ریال  به خزانه دولت صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به افزایش ضریب هوشیاری با ایجاد گشت‌های تلفیقی در استان گفت: تبدیل سیم‌های مسی به کابل خودنگهدار از اقدامات این شرکت بوده که در جلوگیری از سرقت‌ها تأثیر بسزایی داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: نيروي انتظامي تلاش مي کند،با همکاري و تعامل سازمان ها و شهروندان به عنوان سرمايه هاي بي بديل اجتماعي در پيشبرد ماموريت ها و ارتقاي کيفي خدمات رساني حرکت کند.

حسن مفخمی شهرستانی افزود: نیروی انتظامی به عنوان نهادی پیشرو در برقراری نظم اجتماعي در کنار دستگاه هاي قضايي و امنيتي جامعه با احساس مسووليت در برابر مردم و پيگيري به موقع انجام وظيفه مي کند.

وی با اشاره به انجام اقدامات پیشگیرانه بیان کرد: گشت‌های مشترک نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نقش موثری در کاهش سرقت تجهیزات انرژی و جمع آوری ماینرهای غیرمجاز  در استان داشته است.

انتهای پیام/