وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
کد خبر: 91557
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
گزارش تصویری؛

پیکر پاک پاسدار شهید «مهدی مکرمی» در خمین تشییع شد

پیکر پاک پاسدار شهید «مهدی مکرمی» با حضور جمعی از مسئولان و خانواده شهدا در خمین تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ پیکر پاک پاسدار شهید «مهدی مکرمی» روز سه‌شنبه بر دوش مردم مومن و انقلابی زادگاه امام راحل و با حضور جمعی از مسئولان و خانواده شهدا در خمین تشییع و به خاک سپرده شد.

پاسدار شهید «مهدی مکرمی» از پرسنل سپاه خمین بود و بامداد روز یکشنبه (۲۵ مهرماه ) از سوی چند سارق مسلح  که قصد تعرض به یکی از مقرهای سپاه ناحیه خمین  در حومه شهر را داشتند مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

captcha
آخرین اخبار