تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
کد خبر: 91555
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

13میلیارد تومان اعتبار برای تعریض محور آهنگران- ساروق-کمیجان در نظر گرفته شده است/ عملیات اجرایی پروژه در حال انجام است

آصفری گفت: حدود 13 میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی و تعریض محور آهنگران به ساروق گرفته‌شده و بناست این محور از هر طرف 1.5 متر تعریض شود.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص وضعیت عملیات تعریض و بهسازی محور آهنگران به ساروق گفت: پروژه در حال حاضر فعال است اما قبول داریم که خیلی سرعت ندارد، متأسفانه قبلاً این پروژه تعطیل‌شده بود اما طی یک سال گذشته پیگیری‌هایی صورت گرفت و اخیراً کارهای خوبی انجام می‌گیرد.

وی افزود: بناست این محور از هر طرف 1.5 متر تعریض شود و امیدواریم دولت هم توجه ویژه‌تری داشته باشد و پیمانکار هم بیشتر فعال شود تا زودتر عملیات تعریض محور آهنگران به ساروق و ساروق به کمیجان را به اتمام برسانیم و مشکل این جاده را حل کنیم.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب تصریح کرد: حدود 13 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه گرفته‌شده اما با این اعتبار پروژه تکمیل نمی‌شود و نیاز به اعتبارات بیشتری دارد.

آصفری اظهار داشت: در یکسال اخیر محور فرعی روستای مشهدالکوبه به طول 2 کیلومتر نیز با پیگیری انجام‌شده و تخصیص اعتبار 2.5 میلیارد تومان تکمیل شد و آسفالت شد تا حجمی از بار ترافیکی جاده اصلی به آن محور انتقال پیدا کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار