وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳
کد خبر: 91554
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵

حوادث رانندگی استان مرکزی 9 کشته و مجروح بر جای گذاشت

تصادفات رانندگی روز گذشته در محورهاي مواصلاتي استان مرکزی، 3 کشته و6 مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " محمد پور شمس" رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در نخستین تصادف رانندگی که در حدود ساعت 00:34 بامداد روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه تریلی در محور "خمین- الیگودرز" به وقوع پیوست، راننده و 3 سرنشین خودرو مجروح و از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

وی تصریح کرد: پس از گذشت اندک زمانی، راننده خودروی پراید در بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده فوت شد.

این مقام انتظامی یادآور شد: از سوی كارشناس تصادفات پليس راه" بی احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی راننده خودروی پراید" علت این حادثه رانندگی بیان شده است.

سرهنگ " پور شمس" اظهار داشت: در دیگر سانحه رانندگي كه در حدود ساعت 04:42همین روز، بر اثر واژگونی يك دستگاه خودروي سواری پژو 206 در محور روستایی" مرزیجران- هزاوه" واقع در شهرستان اراک، رخ داد، یکی از سرنشینان خودرو بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان سپرد و راننده و یکی دیگر از سرنشینان این خودرو نیز مجروح و از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

این مقام مسئول تصریح کرد: كارشناس تصادفات پليس راه، علت این سانحه رانندگی را " بی احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو" بیان داشته است.

"پورشمس" عنوان داشت: سومین حادثه رانندگی روز گذشته نیز در محور قدیم " ساوه- تهران" به وقوع پیوست که در این تصادف دلخراش، راننده خودرو مجروح و تنها سرنشين آن بر اثر شدت جراحات وارده فوت شد.

رئیس پلیس راه استان مرکزی در پایان با تأکید بر هوشیاری کامل و رعایت هرچه بیشتر قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی افراد درهنگام رانندگی در سطح معابر برون شهری افزود: کارشناس تصادفات پلیس راه " عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو" علت این سانحه رانندگی بیان کرده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار