پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۶
کد خبر: 91535
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
مدیر شبکه بهداشت و درمان فراهان:

روند ابتلای کرونا در فراهان کاهشی اما متزلزل است

حجتی گفت: در حال حاضر روند موارد مراجعه کننده به بیمارستان و مراکز جامع سلامت یک شیب کاهشی را به خود گرفته و شهرستان فراهان نیز پیک پنجم کووید ۱۹ را پشت سر گذاشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا حجتی، مدیر شبکه بهداشت و درمان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: در حال حاضر روند موارد مراجعه کننده به بیمارستان و مراکز جامع سلامت شهرستان یک شیب کاهشی را به خود گرفته و شهرستان فراهان نیز پیک پنجم کووید ۱۹ را پشت سر گذاشته است.

وی افزود: با توجه به فرارسیدن فصل سرد سال و کاهش تهویه هوا در اتاق ها پیش بینی می شود که مجدداً در روزهای آتی با یک شیب صعودی و پیک ششم مواجه شویم.

حجتی اظهارکرد: تاکنون ۸۶ درصد از جمعیت دانش آموزان واجد شرایط شهرستان فراهان واکسن کرونا را دریافت کرده و ۸۳ درصد از کل جمعیت گروه هدف با دریافت دُز اول و ۵۰ درصد با دریافت هر دو دُز علیه ویروس ایمن شده اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فراهان گفت: در طی پیک پنجم کرونا در بیمارستان فرهنگ خسروانی شهرستان فراهان حدود ۲۹۸ بیمار بستری در بخش مراقب ویژه خدمات دریافت کردند که اکثر آن ها با حال عمومی خوب و مطلوب از بیمارستان مرخص شدند و تنها ۲ مورد فوتی به ثبت رسید که نشان دهنده زحمات فراوان کادر بهداشت و درمان در سطح شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: از همه مردم شریف می‌خواهیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و با مراجعه به مراکز واکسیناسیون سه شهر فرمهین، خنجین و تلخاب، یاری رسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشند چرا که جلوگیری از موج ها نیاز به اراده ای محکم و همگانی دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار