خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند جوان‌سازی جمعیت، با طرح و برنامه قابل اجرا نیست/ مشوق‌های طرح جوانی جمعیت چقدر چاره‌ساز است؟ مردم را در تصمیمات اقتصادی غافلگیر نمی‌کنیم/ دنبال رفع تحریم‌ها هستیم
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
کد خبر: 91526
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
رئیس شبکه‌ بهداشت و درمان شهرستان آشتیان:

۹۵ درصد از جمعیت جامعه هدف آشتیان دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند

ملاطایفه، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از ابتدای طرح واکسیناسیون کرونا تا به امروز ۹۵ درصد از جمعیت جامعه هدف شهرستان آشتیان دُز اول و ۶۵ درصد هر دو دُز واکسن خود را دریافت کرده‌اند.

عباس ملاطایفه، رئیس شبکه‌ بهداشت و درمان شهرستان آشتیان و بیمارستان امام سجاد (ع) آشتیان در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص آخرین وضعیت طرح واکسیناسیون کرونا در شهرستان گفت: تاکنون مردم شهرستان استقبال خوبی از طرح واکسیناسیون کرونا در شهرستان داشته‌اند.

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) آشتیان افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از ابتدای طرح واکسیناسیون کرونا تا به امروز ۹۵ درصد از جمعیت جامعه هدف شهرستان آشتیان دُز اول و ۶۵ درصد هر دو دُز واکسن خود را دریافت کرده‌اند.

ملاطایفه با اشاره به استقبال دانش آموزان از واکسیناسیون کرونا اظهار کرد: تا به امروز ۷۸ درصد از دانش آموزان گروه سنی ۱۸_۱۲ سال علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.

وی ادامه داد: امیدواریم در روزهای آتی شاهد واکسیناسیون کامل این گروه از جامعه هدف باشیم تا در بازگشایی مدارس با مشکلی مواجه نشویم.

رئیس شبکه‌ بهداشت و درمان شهرستان آشتیان با تأکید بر اینکه کنترل و مدیریت بیماری کرونا در گرو رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون است خاطرنشان کرد:  از کلیه همشهریان تقاضا دارم که در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نسبت به دریافت واکسن خود اهتمام ورزند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار