ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
کد خبر: 91517
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی:

صنایع دستی رمز ماندگاری و پویایی فرهنگ و اقتصاد کشور در پروسه جهانی شدن است/افتتاح بازارچه خنداب تا پایان سال

میرزایی در خصوص احداث بازارچه صنایع دستی در خنداب گفت: بازارچه مذکور با اعتبار 5 میلیارد ریال تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید و با راه اندازی این واحد تجاری برای 50 نفر فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ میرزایی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:صنایع دستی به عنوان یک هنر ماندگار و با اصالت رمز ماندگاری و پویایی فرهنگ و اقتصاد کشور در پروسه جهانی شدن به شمار می رود و از بعد فرهنگی نیز به دلیل منحصر به فرد بودن در مناطق مختلف کشور بخشی از صنعت گردشگری است.

وی در خصوص احداث بازارچه صنایع دستی در خنداب گفت:با پیگیری های انجام شده قطعه زمینی در ابعاد 126 متر مربع در منطقه تجاری و پرتردد خنداب جنب گلزار شهدا جهت احداث بازارچه صنایع دستی از شهرداری خنداب تحویل گرفتیم.

 میرزایی بیان کرد: بیستم خرداد ماه سال جاری در روز جهانی صنایع دستی مراسم کلنگ زنی جهت احداث بازارچه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد و رسما کار ساخت و ساز آغاز گردید.

رئیس میراث فرهنگی خنداب اظهار کرد: بازارچه مذکور دارای 8 غرفه دائمی و یک واحد اداری خواهد بود که 6 غرفه در طبقه همکف و 2 غرفه در طبقه دوم احداث خواهد شد و به صورت رایگان در اختیار هنرمندان فعال قرار خواهد گرفت.

میرزایی در پایان خاطر نشان کرد:بازارچه مذکور با اعتبار 5 میلیارد ریال تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید و با راه اندازی این واحد تجاری برای 50 نفر فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.  

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار