پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۳
کد خبر: 91516
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

اولویت شهرستان اراک در بخش راه ها مناسب سازی سه محور قره کهریز، هزاوه و داودآباد است

کریمی با اشاره به اینکه چند جاده در شهرستان اراک وجود دارد که مشکل جدی دارند گفت: اولویت اول شهرستان در بخش راه ها مناسب سازی سه محور قره کهریز، هزاوه و داودآباد است.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص وضعیت راه های شهرستان اراک، گفت: چند جاده در شهرستان وجود دارد که مشکل جدی دارند. یکی جاده منطقه قره کهریز و 4-5 روستای این منطقه و روستاهای دیگری که به سمت شهرستان خمین و شهرستان شازند رفت و آمد می کنند است.

کریمی ادامه داد: در آن مناطق چندین معدن هم وجود دارد که بار ترافیکی خود را به این جاده ها تحمیل کردند. مجموع این عوامل باعث شده تا این جاده بسیار پر تردد شده و چند وقت یکبار هم شاهد تصادفات جاده ای و متاسفانه خسارات مالی و جانی باشیم.

وی اضافه کرد: تعریض و آسفالت ابتدای جاده محور قره کهریز (نرسیده به روستای ضامنجان) انجام شده ولی ادامه آن کار نشده است که بایستی تعریض شود و نقاط حادثه خیز به ویژه چند پیچ خطرناک آن آشکارسازی شود.

کریمی تصریح کرد: محور دیگر جاده منطقه مرزیجران به هزاوه و مهرآباد و دائن است که این منطقه هم ترافیک خودش را دارد. همچنین محور داودآباد هم جاده دیگری است که نیاز به بهبود کیفیت دارد. تعریض این جاده کامل شده و در حال حاضر مشغول روکش آسفالت آن هستیم تا شرایط مناسبی پیدا کند.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب خاطرنشان کرد: در طول سالهای گذشته همواره در کمیته های برنامه ریزی تاکید داشتیم که برای این سه جاده اعتبارات مناسبی پیش بینی شود که امسال نیز این تلاش صورت گرفته و اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است. البته با چنین مبالغی کار به اتمام نمی رسد ولی اولویت اول شهرستان اراک در بخش راه ها مناسب سازی این سه جاده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار