گزارش تصویری| تجلیل از شهدای مدافع سلامت در اراک خروج از برجام اشتباه بسیار بزرگی بود خنثی کردن تحریم‌ها اولویت اصلی دانشگاه و صنایع باشد/ توسعه پایدار با کار و تلاش شبانه‌روزی، تولید رقابتی و صادرات محور محقق می‌شود جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
کد خبر: 91494
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

پل سنجان نماد ناکارآمدی دولت روحانی در اراک است/ کوتاهی مسئولین راه و شهرسازی و استانی علت طولانی شدن پروژه

کریمی با اشاره به اینکه پل سنجان نماد ناکارآمدی دولت روحانی در شهر اراک است که سال های سال بر زمین مانده و بلاتکلیف است گفت:متاسفانه کوتاهی هایی که در وزارت راه و شهرسازی و مسئولین استانی رخ داد، باعث شد تا این پروژه در وضعیت بلاتکلیفی قرار بگیرد.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیار آفتاب؛  در خصوص آخرین وضعیت پل سنجان گفت: این پل نماد ناکارآمدی دولت روحانی در شهر اراک است که سال های سال بر زمین مانده و بلاتکلیف است.

وی افزود: اگرچه تلاشهای بسیار زیادی از سوی نمایندگان مردم در مجلس دهم و یازدهم صورت گرفته، اعتباراتی برای این پروژه گرفته شده و حتی دو وزیر دولت تدبیر و امید یعنی آقایان آخوندی و اسلامی را پای پروژه آوردیم تا از نزدیک با مشکلات آن آشنا شوند و اعتباری برای تکمیل آن اختصاص دهند. این در حالی است که فردی مانند آقای آخوندی کمتر از دفترش بیرون می رفت ولی با این وجود او را مجبور کردیم به اراک بیاید و دستوراتی برای رفع مشکلات این پروژه بدهد.

کریمی تصریح کرد: ولی متاسفانه کوتاهی هایی که در وزارت راه و شهرسازی و مسئولین استانی رخ داد، باعث شد تا این پروژه در وضعیت بلاتکلیفی قرار بگیرد.

این نماینده ادامه داد: نمایندگان مردم اراک در مجلس بارها گلایه های مردم سنجان و مابقی مردم اراک را به گوش مسئولین رسانده اند چرا که این پروژه نیمه کاره عملا ورودی شهر اراک از سمت جنوب و غرب را با اختلال مواجه کرده است.

وی تاکید کرد: متاسفانه طرح این پل از ابتدا و از اساس ایراد داشت و حتی اگر این پل به تکمیل برسد باز هم تمام مشکلات مردم آن منطقه را حل نمی کند و بخشی از مشکل برای تردد مردم سنجان به سمت دیگر جاده و همینطور دسترسی به آرامستان مسدود خواهد ماند.

کریمی تصریح کرد: باقی ماندن چنین مشکلی نشان می دهد با اینکه ده ها میلیارد تومان هزینه بیت المال صرف این پل شده و سالها مردم را معطل این پروژه کردند، باز هم طرح با ایرادات اساسی رو به رو است و نتوانستند طرح کاملی را اجرا کنند. این در حالی است که این تذکر قبل از شروع به کار پروژه از سوی نمایندگان مردم در مجلس به مسئولین گفته شد ولی به آن بها داده نشد.

وی خاطرنشان کرد: طرح اولیه این منطقه زیرگذر بود که می توانست با هزینه بسیار کم و زمانی بسیار سریع انجام شود ولی متاسفانه به دلیل بی تدبیری ها این طرح عوض شد و اکنون شاهد چنین مشکلاتی هستیم.

پل سنجان به منظور حذف یکی از نقاط پرحادثه استان، قرارداد ساخت این تقاطع با اعتبار ۱۰۲ میلیارد ریال سال ۹۳ منعقد شد .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار