پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰
کد خبر: 91474
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸

کلاهبرداری میلیاردی از شهروندان به بهانه اعزام به عتبات عالیات و خرید خودرو

فردی که به بهانه اعزام افراد به زیارت عتبات عالیات و خرید خودرو، از 3 نفر از شهروندان 2 میلیارد و 400 میلیون ریال با شگردهای مختلف کلاهبرداری کرده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس استان دستگیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ كارآگاه" کامیار چهری" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان شازندی مبنی بر کلاهبرداری فردی از او به بهانه اعزام به عتبات عالیات، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد فرد کلاهبردار با دادن وعده واهی سفر به عتبات عالیات با چرب زبانی از فرد مذکور وجه نقد دریافت کرده و پس از مدتي که دیگر فرد مذکور به تماس هایش پاسخ نمی دهد، او متوجه می شود که نه تنها اقدامی به منظور سفر او به اماکن مقدسه انجام نشده بلکه از وی کلاهبردای نیز صورت گرفته است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار