تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
کد خبر: 91471
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی:

10میلیارد تومان اعتبار برای پل سنجان اراک تخصیص یافت

مرزبان با اشاره به اختصاص 10میلیارد تومان اعتبار برای پیشرفت پل سنجان در خصوص آخرین وضعیت این پل، گفت: در حال حاضر از 15 پایه این پل، 13 پایه تکمیل شده، کوله سمت اراک و کوله سمت شازند به اتمام رسیده، دیوار حائل مسیر جدا کننده ترافیک نیز تکمیل شده و آرماتوربندی و بتن ریزی یک و نیم دهانه از عرشه نیز به اتمام رسیده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ پل سنجان اراک سالهاست که مردم این منطقه را شاکی کرده و آرامش را از آنان گرفته است. این پل که به گفته برخی مسئولین از ابتدا ساخت آن مورد مناقشه بوده است، چندین سال است که نیمه کاره رها شده و گهگاهی با تخصیص اعتبار پیشرفت اندکی را به خود می بیند ولی این پیشرفت آنقدر کند است که مردم منطقه امیدی به تکمیل این پل و بهره برداری از آن ندارند. برای پیگیری موضوع با مدیرکل راه و شهرسازی استان گفتگو کردیم.

احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص آخرین وضعیت پل سنجان، گفت: با توجه به اینکه اعتبارات ساخت این پل از محل سازمان راهداری ها و حمل و نقل جاده ای کشور است، امسال هم اعتبارات بسیار خوبی در حدود 10 میلیارد تومان برای آن تخصیص داده شده است.

وی افزود: در حال حاضر از 15 پایه این پل، 13 پایه تکمیل شده، کوله سمت اراک و کوله سمت شازند به اتمام رسیده، دیوار حائل مسیر جدا کننده ترافیک نیز تکمیل شده و آرماتوربندی و بتن ریزی یک و نیم دهانه از عرشه نیز به اتمام رسیده است. عملیات اجرایی و آرماتوربندی دهانه های بعدی نیز در حال انجام است.

مرزبان در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی می توان امیدوار بود که این پل به اتمام رسیده و افتتاح شود، گفت: افتتاح این پل مستلزم تخصیص به موقع اعتبارات است و به محض تخصیص اعتبار اقدامات اجرایی صورت می گیرد تا شاهد افتتاح زودتر این پروژه طولانی و خسته کننده باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار