پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۴
کد خبر: 91467
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱

عکس/کشف و ضبط دو دستگاه گنج یاب غیرمجاز در توره

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شازند از کشف و ضبط دو دستگاه گنج یاب غیرمجاز در ایستگاه بازرسی توره از دو خودروی سواری خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد اتابکی گفت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا در پلیس‌راه شهرستان شازند حین کنترل خودرو‌های عبوری با مشکوک شدن به دو دستگاه خودرو سواری آن را متوقف و بازرسی کردند.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شازند اظهار کرد: پس از آنکه نیروهای انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی توره به دو دستگاه خودرو مشکوک شدند با بازرسی از آن موفق به کشف دو دستگاه فلزیاب شدند.

اتابکی افزود: رانندگان خودرو های مذکور نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شدند.

وی گفت: دستگاه فلزیاب کشف شده پس از گذراندن مراحل قانونی به اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تحویل داده شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شازند تصریح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت‌های غیرمجاز افراد سودجو و سوداگران میراث‌فرهنگی، مراتب را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن 33258041 اطلاع رسانی کنند.

وی خاطرنشان کرد: خرید، فروش، نگهداری و استفاده از دستگاه‌های فلزیاب منوط به اخذ مجوز از وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است. فروشندگان باید دستگاه‌های یادشده را فقط به اشخاصی که مجوز دریافت کرده‌اند، بفروشند و نسخه‌ای از برگ فروش، مشتمل بر مشخصات خریدار و مشخصات فنی دستگاه به وزارتخانه ارسال کنند.

captcha
آخرین اخبار