وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
کد خبر: 91462
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:

پالایش متقاضیان مسکن ملی اراک ظرف10روز آینده به اتمام می رسد/ سهمیه خبرنگاران مصوبه شورای مسکن استان است

مرزبان در خصوص آخرین وضعیت مجتمع 8100واحدی طرح اقدام ملی مسکن در اراک گفت: با توجه به اینکه 16 تا 17 هزار نفر متقاضی ثبتنام کرده اند تا به امروز 7هزار نفر پالایش شده اند و امیدواریم تا 10 روز آینده کار پالایش هویتی متقاضیان تکمیل شود.

احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب در خصوص آخرین وضعیت مجتمع 8100واحدی طرح اقدام ملی مسکن در اراک گفت: با توجه به اینکه 16 تا 17 هزار نفر متقاضی ثبتنام کرده اند، لذا بایستی تشریفات اداری قرارداد و پالایش متقاضیان انجام شود.

وی افزود: تا به امروز 7هزار نفر پالایش شده اند و امیدواریم تا 10 روز آینده کار پالایش هویتی متقاضیان تکمیل شود. البته 3هزار و 100 نفر از افرادی که قبلا ثبتنام کرده اند در اولویت دریافت این واحد های مسکونی قرار دارند. پس از تکمیل پالایش متقاضیان در صورتی که تعداد درخواست کنندگان از ظرفیت در نظر گرفته شده بیشتر باشد، قطعا قرعه کشی خواهیم داشت.

مرزبان تصریح کرد: طرح جهش تولید مسکن که دولت سیزدهم آن را متعهد شده را هم به صورت جدی پیگیر هستیم و برنامه ریزی کرده ایم تا در تمام شهرهای استان مرکزی تامین زمین صورت بگیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در خصوص سهمیه ای که برای خبرنگاران در طرح اقدام ملی مسکن در نظر گرفته شد، گفت: این موضوع مصوبه شورای مسکن استان بوده و امیدواریم ظرفیت آنقدری باشد تا به تمام خبرنگاران متاهل واجد شرایط تعلق بگیرد.

لازم به ذکر است در روزهای گذشته، دیارآفتاب در گفتگو با معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مرکزی از تخصیص 15 سهمیه ویژه خبرنگاران، اطلاع داده بود. 

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار