پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۴
کد خبر: 91453
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
کریمی:

رئیسی اعتماد عمومی را بالا برده است/ روحانی دولت را مختل کرده بود

عضو شورای مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس گفت: رئیسی تحول بسیار خوبی را در نوع ارتباط بین مسئولان و مردم ایجاد کرده که منجر به افزایش سطح اعتماد عمومی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی اکبر کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به سفرهای استانی رئیس‌جمهور، اظهار داشت: رئیس جمهور از ابتدای فعالیت خود سفرهای استانی را در دستور کار قرار داده، این در حالی است که حسن روحانی در طول مدیریت خود بسیار کم تحرک بود و حتی حاضر نبود در مجلس شورای اسلامی حضور یابد.

وی با بیان اینکه سفرهای استانی و دیدارهای مردمی در اولویت دولت تدبیر و امید نبود، گفت: روحانی نه تنها سفرهای استانی را مورد توجه قرار نمی‌داد، بلکه فرصت دیدار را به وزرای خودش هم نمی‌داد و بارها وزرای وی گلایه می‌کردند که نمی‌توانند با روحانی ملاقات کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس تصریح کرد: این روحیه دولتمردان سابق باعث ایجاد اختلال در کار دولت و مردم شد اما خوشبختانه رویکرد رئیسی کاملاً متفاوت با روحانی است و وی معتقد به ارتباط نزدیک و تعامل گسترده با مردم است.

کریمی ادامه داد: رئیسی تحول بسیار خوبی را در نوع ارتباط بین مسئولان و مردم ایجاد کرده و تقویت رابطه بین مردم و دولت منجر به افزایش سطح اعتماد عمومی شده است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی درباره آثار مثبت سفرهای استانی دولت سیزدهم، گفت: سفرهای استانی رئیس‌جمهور و و دیگر اعضای کابینه باعث می‌شود که آنان آشنایی مفصلی با شرایط نقاط مختلف کشور پیدا کنند، مشکلات آنان را از نزدیک ببینند و برای رفع آن راهکاری بیاندیشند.

کریمی بیان کرد: دولتمردان باید این رویه سفرهای استانی خود را به صورت مرتب ادامه دهند تا نهایتاً در شش ماه اول فعالیت خود به همه استان‌ها سفر کنند که این مسئله منجر به رفع سریع مشکلات نقاط مختلف کشور خواهد شد.

وی تاکید کرد: علاوه بر اینکه سفرهای استانی رئیس‌جمهور در رفع مشکلات مناطق مختلف کشور تاثیر بسزایی دارد، این اقدام مهم می‌تواند حلقه اتصال بسیار خوبی بین دولت و مردم باشد و هم افزایی و همکاری لازم بین دولتمردان برای تحقق مطالبات مردم و رفع مشکلات آنان را در پی داشته باشد.

کد خبر 5328422

captcha
آخرین اخبار