خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
کد خبر: 91433
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

ایجاد اعتماد به نفس ملی و خودباوری مهمترین دستاورد بسیج در گام اول انقلاب است

سردار کریمی با بیان اینکه مهمترین دستاورد بسیج در گام اول ایجاد اعتماد به نفس ملی و خودباوری است،گفت: لذا مردم با فرهنگ و روحیه بسیجی به پیشرفت های بزرگی رسیدند که در گام دوم انقلاب استفاده از فرهنگ و تفکر بسیج باید مورد توجه باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان خنداب گفت: بسیج با تکیه بر نصرت خداوند و اعتماد به مردم و خصوصا جوانان تاکنون گام های بلندی برای توانمندی و خودکفایی کشور برداشته و امروز بسیج الگوی واقعی برای پیشرفت در گام دوم انقلاب است که باید از آن به خوبی استفاده کرد.

وی افزود: پییشرفت ها و موفقیت های بسیج در طی این سال ها نشان داده بسیج برای پیشرفت کشور در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، علمی، فناوری و خدماتی برنامه دارد و در این مسیر هدفمند عمل و اقدام می کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: یکی از موفقیت های بسیج در طی این سال جذب جوانان با استعداد و نخبگان است و امروز بسیج به جایگاهی امن و مطمئن برای جوانان و اقشار مردم تبدیل شده که میتوانند استعدادهای خود را به شکوفایی برسانند.

وی بیان کرد: یکی از رویکردهای مهم بسیج در استان مرکزی خودکفایی و توانمندسازی است که در این مسیر کلیه اقشار بسیج در شوراهای اندیشه ورز با برنامه و هدفمند عمل می کنند و حمایت از برنامه ها و طرح های نخبگان اولویت مهم بسیج است.

کریمی تأکید کرد: نقش بسیج در گام دوم انقلاب بسیار با اهمیت است و همچون موتوری محرک عمل میکند و به فضل الهی همانگونه که بسیج در گام اول خط شکن بود و بسیاری از تهدیدات را رفع کرد در گام دوم انقلاب نیز باید مرزهای علم و فناوری را فتح کند.

وی با بیان اینکه مهمترین دستاورد بسیج در گام اول ایجاد اعتماد به نفس ملی و خودباوری است،گفت: لذا مردم با فرهنگ و روحیه بسیجی به پیشرفت های بزرگی رسیدند که در گام دوم انقلاب استفاده از فرهنگ و تفکر بسیج باید مورد توجه باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: بسیج در اوج تحریم ها و فشارهای دشمنان نشان داد اگر اعتماد به نصرت الهی داشته باشیم و ظرفیت ها را پای کار بیاوریم هیچ چیزی مانع پیشرفت کشور نمی شود.

وی گفت: از مهمترین دلایل موفقیت سپاه و بسیج در موفقیت ها رابطه مستحکم این نهاد انقلابی با بدنه مردم است که روز به روز باید تقویت شود و امروز دشمن به دنبال ضربه زدن به اعتماد عمومی مردم نسبت به نهاد انقلابی، ولایی و مردمی سپاه از طریق فضای مجازی است که در این خصوص باید هوشمندانه رفتار شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: یکی از ضرورت های مهم امروز تبیین موفقیت ها و دستاوردهای بسیج در حوزه های مختلف است و به طور مثال در طول شیوع بیماری کرونا آنچیزی که توانست موج های متعدد کرونا را کنترل و بسیاری از آسیب ها و تهدیدات را رفع کند بسیج بود که در قالب طرح شهید سلیمانی و نهضت کمک مومنانه نمود عملیاتی داشت.

وی خاطر نشان کرد: مسئولیت ها در نظام اسلامی فرصتی گران سنگ در راستای خدمت بی منت به مردم و تحقق اهداف نظام اسلامی است و لذا باید از این فرصت ها به خوبی استفاده کنیم.

در پایان این آیین از تلاش ها و اقدامات سرهنگ پاسدار محسن صادقی تجلیل و سرهنگ دوم پاسدار حسین عزیزی به عنوان فرمانده جدید شهرستان خنداب معارفه شد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار