خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند جوان‌سازی جمعیت، با طرح و برنامه قابل اجرا نیست/ مشوق‌های طرح جوانی جمعیت چقدر چاره‌ساز است؟ مردم را در تصمیمات اقتصادی غافلگیر نمی‌کنیم/ دنبال رفع تحریم‌ها هستیم
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
کد خبر: 91429
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

مروز به برکت خون شهدا قدرتمندتر از گذشته هستیم

سردار کریمی گفت:امروز به برکت خون شهدا قدرتمندتر از گذشته هستیم در بسیاری از مسائل پیشرفت داشتیم و اگر معیشت عمده مردم به دردسر افتاده است ریل گذاری است که لیبرال ها انجام داده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسیم خنداب سردار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: خداوند عادل مطلق است و این اعتقاد حقیقی ماست.

سردار کریمی در ادامه بیان کرد:اگر ما پشت سر امام حرکت کنیم راه را گم نمیکنیم دلیل اینکه افرادی در طول تاریخ به ضلالت افتادند این است که امام خود را گم کرده اند یا خواستند از امام زمان خود جلو بیافتند یا خیلی عقب افتادند و به امام نرسیدند برای رسیدن به موفقیت باید پشت سر امام حرکت کنیم.

وی در ادامه گفت: در آغازین سالهای گام دوم انقلاب هستیم برای اینکه بتوانیم گام دوم را با موفقیت بیشتر و با کیفیت بهتر ادامه دهیم و به تکلیف خود عمل کنیم بایستی از تجربه چهل ساله اول انقلاب نهایت بهره را ببریم.

 فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: خداوند در قرآن می فرماید: سرنوشت اقوام مختلف برای عبرت گرفتن است.8 سال دفاع مقدس تجربه گران سنگی است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان گنج یاد می کنند باید از این گنج  به عنوان سرمایه اصلی برای پییشبرد اهداف بلند انقلاب نهایت بهره را ببریم تا در نهایت به تمدن بزرگ اسلامی دست پیدا کنیم.

وی افزود: پیروزی در دفاع مقدس وابسته به سه عامل اصلی دین مبین اسلام،رهبری و مردم بود که در کنار هم افتخار را آفریدند ما با مسائل معنوی کار را پیش بردیم و با توکل بر خدا به پیروزی رسیدیم زمانی که مردم ما به معنویت مسلح شدند و افتخار آفریدند.

کریمی بیان کرد: تفکر غرب گرا تفکر بن بست بود که در دولت پیش همگی این موضوع را درک کردیم در زمان جنگ نیز وقتی جریان لیبرال را کنار گذاشته شد و انقلابیون در میدان قرار گرفتند خرمشهرها یکی پس از دیگری آزاد شد ما جنگ را بردیم.

 فرمانده سپاه روح الله گفت: امروز به برکت خون شهدا قدرتمندتر از گذشته هستیم در بسیاری از مسائل  پیشرفت داشتیم و اگر معیشت عمده مردم به دردسر افتاده است ریل گذاری است که لیبرال ها انجام داده اند هر جایی غرب زده ها غالب بودند کار خراب شده و هر جایی که جریان انقلاب در میدان بوده است پیشرفت داشتیم.

وی افزود:حجت بر انقلابیون تمام است یک بار دیگر خداوند این فرصت را در اختیار ما گذاشت باید با توکل بر خداوند و اقدام انقلابی همه در کنار هم با وحدت و یکپارچگی گوش به فرمان ولی امر با کار انقلابی و جهادی اشکالات موجود را برطرف کنیم و به تکلیف الهی خود عمل کنیم تا ان شالله خداوند نصرت خود را بر ما ارزانی دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار