پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۸
کد خبر: 91428
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸

سند آشی که اصلاح طلبها برای پول ملی پخته بودند؛ دلار تا ۱۴۰۶ به ۲۸۵ هزار تومان برسد!

دولت قبل قیمت دلار را از ۳ هزار تومان به حدود ۳۰ هزار تومان رساند و در آخرین اظهارات از سوی واعظی، رئیس دفتر روحانی اعلام شد که این اقدام عامدانه و با اراده دولت قبل انجام شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سند گزارش افشا شده از سازمان برنامه و بودجه دولت روحانی نشان می دهد که برنامه ریزی دولت روحانی در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری اخیر، رسیدن قیمت دلار به ۲۸۵ هزار تومان تا سال ۱۴۰۶ بوده است!

سازمان برنامه و بودجه دولت روحانی تحت مدیریت اصلاح طلبها و نوبخت که با حمایت چهره های سیاسی خود از جمله خاتمی و کروبی تلاش کردند تا کاندیدای مورد نظر آنها بتواند سید ابراهیم رئیسی را در انتخابات ریاست جمهوری امسال شکست بدهد، در این گزارش دلار را تا پایان سال ۱۴۰۶، با قیمت ۲۸۵ هزار تومان پیش بینی کرده اند!

 دولت قبل قیمت دلار را  از ۳ هزار تومان  به حدود ۳۰ هزار تومان رساند و در آخرین اظهارات از سوی واعظی، رئیس دفتر روحانی اعلام شد که این اقدام عامدانه و با اراده دولت قبل انجام شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار