پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۸
کد خبر: 91427
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵

دم خروس روزنامه شرق/ دفاع نوبخت از مصوبه مجمع تشخیص در زمان هاشمی: مقتضی نیست یک مسئول بگوید چندتا کفش یا خانه دارد!

جالب است بدانید همه رسانه های اصلاح طلب از جمله روزنامه شرق در آن زمان از محرمانه بودن اموال مسئولان دفاع کردند یا دست کم ساکت بودند!

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصوبه محرمانه بودن میزان اموال مسئولان دست پخت مجمع تشخیص مصلحت در دوره مدیریت هاشمی رفسنجانی است که مجلس فعلی شورای اسلامی در صدد تغییر آن برآمده است.

روزنامه شرق که سابقه انتشار دروغ های بزرگ را دارد بدون اشاره به این موضوع که محرمانه بودن دارایی مسئولان میراث هاشمی رفسنجانی است، تلاش مجلس فعلی برای تغییر این مصوبه را تحریف و اصل مصوبه را به مجلس کنونی نسبت داد و از آن انتقاد کرد!

دم خروس نقد روزنامه شرق تصویر بالاست! زمانی که نوبخت سخنگوی دولت روحانی با دفاع از مصوبه مجمع تشخیص مصلحت با محوریت هاشمی رفسنجانی که مقدار دارایی مسئولان را محرمانه اعلام کرده بود در مهر ماه سال ۹۴ در پاسخ به اعتراض خبرنگار روزنامه قدس گفت: مقتضی نیست یک مسئول بگوید چند تا کفش یا خانه دارد! 

جالب است بدانید همه رسانه های اصلاح طلب از جمله روزنامه شرق در آن زمان از محرمانه بودن اموال مسئولان دفاع کردند یا دست کم ساکت بودند!

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار