پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۶
کد خبر: 91424
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵

اصلاح‌طلبان از بودن در کنار مردم می ترسند/ سفرهای استانی فاصله مردم و مسئولان را کم می‌کند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه دولت سیزدهم عملکرد خود را در کنار مردم تعریف کرده است گفت: اصلاح طلبان و حامیان دولت قبل از بودن در کنار مردم و حل مشکلات آنها می ترسند.

به گزارش دیار آفتاب؛ «علی حدادی»، عضو هیئت رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه نیاز امروز کشور برای کارآمدسازی نظام دینی و عملیاتی کردن نقشه راه ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری برای ایجاد تمدن نوین اسلامی، بودن همه مسئولان در کنار مردم است گفت: یکی از بهترین روش ها برای بودن در کنار مردم و شنیدن مشکلات مردم در تمام کشور سفرهای استانی است که آقای رئیسی آن را سرلوحه برنامه های اجرایی دولت کرده است.

وی با اشاره به اینکه یک مسئول دولتی باید در کنار مردم باشد، مشکلات را از نزدیک ببیند و صدای مردم را بشنود ادامه داد: در طول 8 سال گذشته مشکل اصلی کشور فاصله بین مردم و مسئولان بود، آقای روحانی در زمان مسئولیت خود به عنوان رئیس جمهور این کشور آنقدر از کف جامعه فاصله گرفته بود که نمایندگان در طول یک سال نمی توانستند با وی ملاقات داشته باشند چه رسد به ملاقات چهره به چهره مردم و همین دوری از کف جامعه ریشه عمده مشکلات کشور بود.

نماینده مردم ساوجبلاغ با اشاره به اینکه ورود آقای رئیسی به میدان سفرهای استانی می تواند بهترین کارکرد را برای دولت داشته باشد تصریح کرد: باید اعتماد از دست رفته مردم بازسازی شود و یکی از بهترین روش ها برای این کار سفرهای استانی است، رئیس جمهور، وزرا و نمایندگان با حضور بین مردم می توانند فاصله بین مردم و مسئولان را کاهش دهد، باید در همین راستا اولویت بندی بخش های مختلف برای حل مشکلات مردم به خصوص در زمینه ایجاد اشتغال و فعال کردن واحدهای تولیدی تعطیل شده می تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد.

حدادی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم عملکرد خود را در کنار مردم تعریف کرده است خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان و حامیان دولت قبل از بودن در کنار مردم و حل مشکلات آنها می ترسند از همین رو تخریب سفرهای استانی را در دستور کار خود قرار دادند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار