کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
کد خبر: 91414
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱

كشف نزدیک به یک كيلوگرم ترياك در عمليات دستگيري يك توزيع كننده مواد مخدر در محلات

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از کشف مقدار تقريبي یک کیلوگرم تریاک و دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر در عمليات پليس اين شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "عباس محمد رضایی"در تشريح اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در انجام تحقيقاتي از انتقال مقاديري مواد مخدر توسط يك توزيع كننده به این شهرستان مطلع شدند.

وي افزود:‌ در عمليات پليس شهرستان محلات، اين فرد كه با یک دستگاه خودروی مسافر کشی در حال انتقال مواد مخدر به این شهرستان بود، شناسايي و دستگير و در بازرسي از وسایل همراه وی 900گرم ترياك كشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان محلات خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشكيل پرونده به دستگاه قضائي معرفی شد.

سرهنگ "محمد رضایی "در پايان از عموم شهروندان درخواست كرد كه در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، موضوع را بلافاصله از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

#اخبار_انتظامی

⠀☀️???? @policemarkazi☀️

captcha
آخرین اخبار