پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۷
کد خبر: 91414
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱

كشف نزدیک به یک كيلوگرم ترياك در عمليات دستگيري يك توزيع كننده مواد مخدر در محلات

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از کشف مقدار تقريبي یک کیلوگرم تریاک و دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر در عمليات پليس اين شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "عباس محمد رضایی"در تشريح اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در انجام تحقيقاتي از انتقال مقاديري مواد مخدر توسط يك توزيع كننده به این شهرستان مطلع شدند.

وي افزود:‌ در عمليات پليس شهرستان محلات، اين فرد كه با یک دستگاه خودروی مسافر کشی در حال انتقال مواد مخدر به این شهرستان بود، شناسايي و دستگير و در بازرسي از وسایل همراه وی 900گرم ترياك كشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان محلات خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشكيل پرونده به دستگاه قضائي معرفی شد.

سرهنگ "محمد رضایی "در پايان از عموم شهروندان درخواست كرد كه در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، موضوع را بلافاصله از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

#اخبار_انتظامی

⠀☀️???? @policemarkazi☀️

captcha
آخرین اخبار