جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
کد خبر: 91385
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۰

عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان مرکزی، در آئین اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات نیز شرکت کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان مرکزی، در آئین اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات نیز شرکت کرد.

سفر به شهرستان محلات و بازدید از ۲ طرح بزرگ اقتصادی در شهرستان خمین شامل واحد تولیدی پنل‌های خورشیدی و پتروشیمی نیز از دیگر برنامه‌های وزیر صنعت در سفر به استان مرکزی بود.

حضور وزیر صمت به همراه فرزندش در استان از حاشیه های این سفر بود.

captcha
آخرین اخبار