جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
کد خبر: 91382
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
وزیر صمت در دلیجان:

سهمیه بندی مواد اولیه واحدهای پایین دستی پتروشیمی تا دو ماه آینده حل می شود

فاطمی امین گفت: راستای تامین مواد اولیه به تولید کننده این واحد قول دادم تا دو ماه آینده موضوع سهمیه بندی مواد اولیه برای تمام واحدهای پایین دستی پتروشیمی حل شود.

به گزارش دیار آفتاب؛فاطمی امین وزیر صمت عصر امروز در جریان سفر به استان مرکزی در شرکت بافتینه پارس درسا در جمع خبرنگاران گفت: واحد بافتینه پارس درسا یک صنعت پایین دست پتروشیمی است، خوشبختانه سرمایه گذاری خوبی در صنعت بالادستی پتروشیمی صورت گرفته اما متاسفانه محصولات به صورت نیمه خام صادر می شود که این واحد به نوعی ارزش افزوده بالاتر و اشتغال و قیمت بیشتری برای محصولات پتروشیمی ایجاد می‌کند که جای تشکر از سرمایه گذار این پروژه دارد چراکه افتتاح این واحد رونق تولید را به همراه دارد.

فاطمی امین اظهار کرد: در رابطه با تامین مواد اولیه مشکلاتی وجود دارد که در بورس کالا محدودیت هایی وجود دارد و کالا به اندازه کافی و قیمت مناسب تولید نمی شود لذا یک برنامه ویژه برای تنظیم بازار کالاهای پایه از جمله فولاد و پتروشیمی تهیه کرده ایم.

 وی ادامه داد: در راستای تامین مواد اولیه به تولید کننده این واحد قول دادم تا دو ماه آینده موضوع سهمیه بندی مواد اولیه برای تمام واحدهای پایین دستی پتروشیمی حل شود.

وزیر صمت بیان کرد: قولی به همه تولیدکنندگان مبنی بر بازنگری اساسی در مجوزها تا پایان سال داده ایم به این ترتیب که بسیاری از مجوزهایی که شاید ضرورت نداشته باشد و وقت زیادی نیاز دارد حذف و فرایند سایر مجوزها تسهیل شود تا سرمایه گذار یا توليدکننده به سبب تاخیرات در وزارت صمت دچار اشکال و اختلاف نشود.

وی خاطرنشان کرد: هدف از سفر به استان تشکر از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار