جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
کد خبر: 91362
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹

اعضای هیئت رئیسه مجمع مطالبه‌گران استان مرکزی مشخص شدند

انتخابات هیئت رئیسه مجمع مطالبه‌گران استان مرکزی برگزار و اعضای هیئت رئیسه مشخص شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ اولین نشست مطالبه گران استان مرکزی در اراک برگزار شد و اعضای حاضر در جلسه اعضای هیئت رئیسه مجمع مطالبه گران را انتخاب کردند.

در این انتخابات نیما بوالحسنی به عنوان دبیر مجمع مطالبه گران استان مرکزی ، حمید کوچکی به عنوان نایب‌رئیس برادران و عطیه نجارچی به عنوان نایب‌رئیس خواهران انتخاب شد.

این نشست در سالن جلسات ستاد  امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی برگزار  و حاضران در نشست ضمن بیان مطالب، انتقادات و پیشنهادات را مطرح کردند.

 مطالبه گران حاضر در جلسه در موضوعات مختلف مطالب خود را بیان و انتقادات خود را مطرح کردند.

مطالبات در زمینه کارخانجات از جمله مطالبات کارگری آذرآب و هپکو و مطالبات اجتماعی و بحث مطالبات از دستگاه‌های اجرایی از جمله مطالبی بود که مطالبه گران مردمی استان بیان کردند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار