رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۵
کد خبر: 91355
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
فرمانده سپاه روح الله:

شهدای مدافع حرم امنیت آفرین هستند/شهید خسروی نابغه اطلاعات و عملیات بود

کریمی گفت: شهید عبدالله خسروی با شجاعت و روحیات برجسته و مهارت بی نظیری که در حوزه رزم و غواصی داشت در عملیات های شناسایی پیشتاز بود و در واقع حاج عبدالله نابغه اطلاعات و عملیات بود که با مدیریت قوی، ابتکار و خلاقیت در بسیاری از صحنه های عملیاتی و میدانی خوش درخشید.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید مدافع حرم عبدالله خسروی گفت: شهید عبدالله خسروی نمونه یک مجاهد واقعی در مسیر انقلاب اسلامی بود که حیات با برکت خود را در راه دفاع از ارزش های اسلامی گذراند و در آزمون نبرد با استکبار جهانی و دفاع از حریم ولایت و اهل بیت(ع) سربلند بیرون آمد.

کریمی اظهار کرد: ولایتمداری یکی از ویژگی های برجسته شهید عبدالله خسروی بود که حیات با برکت خود را در مکتب اهل بیت(ع) ، انقلاب اسلامی و ولایت گذراند و حاج عبدالله سرباز واقعی ولایت بود و شجاعانه در میدان های نبرد نقش آفرینی کرد.

وی ادامه داد: مجاهدت های شهید عبدالله خسروی هم در دفاع مقدس و هم در دفاع از حرم اهل بیت(ع) و خصوصا در آزادی شهر تدمر همواره ماندگار است و این شهید بزرگوار در عرصه دفاع از حرم به عنوان فرمانده میدانی فاتحین حماسه های بزرگی خلق کرد.

کریمی افزود: یکی دیگر از ویژگی های برتر شهید خسروی اخلاق مداری بود و در واقع شهدای مدافع حرم با الگو قرار دادن پیامبر اکرم(ص) و همچون اولیای خدا با تواضع و فروتنی به مردم بزرگترین خدمت را ارائه کردند.

وی اضافه کرد: شهید عبدالله خسروی با شجاعت و روحیات برجسته و مهارت بی نظیری که در حوزه رزم و غواصی داشت در عملیات های شناسایی پیشتاز بود و در واقع حاج عبدالله نابغه اطلاعات و عملیات بود که با مدیریت قوی، ابتکار و خلاقیت در بسیاری از صحنه های عملیاتی و میدانی خوش درخشید.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: شهید خسروی با پشتکار، سخت کوشی با انگیزه فراوان مجاهد واقعی فی سبیل الله و عبد واقعی خدا بود که با مقاومت و ایستادگی هم در دفاع مقدس و هم در دفاع از حرم حماسه آفرین شد.

وی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم امنیت آفرین هستند بیان کرد: در سخت ترین شرایط با مجاهدت همه جانبه دغدغه خدمت به مردم و جامعه اسلامی را عملیاتی کردند و مردم هم با استقبال با شکوه از پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم لبیک به آرمان و راه شهدا را اعلام کردند که نمونه آن تشییع میلیونی شهید سلیمانی توسط مردم بود که مردم بار دیگر بیعت خود را با ارزش های اسلامی با اقتدار اعلام کردند.

وی خاطرنشان کرد: دفاع همه جانبه از ارزش های الهی و خدمت به مردم مهمترین پیام امروز شهدا برای اقشار جامعه است و امروز الگوهای واقعی جوانان ، شهدای مدافع حرم هستند و لذا وظیفه داریم سیره و رفتار آنها را به خوبی تبیین کنیم.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار