افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0 تصاویر دوربین‌های مدار بسته از ایران چگونه به دست اینترنشنال رسید؟/ ادامه ژست‌های توخالی رسانه سعودی آیین اختتامیه پنجمین جشنواره هنری فانوس در استان مرکزی ۴۵۰ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در استان مرکزی اجرا می شود
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶
کد خبر: 91336
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در گفتگوی اختصاصی با دیارآفتاب؛

پیشرفت پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) روی غلتک افتاده/ افتتاح ۳۴۵ روز دیگر

جمالیان گفت: در حال حاضر موتورخانه و سایر قسمت های پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک در حال ساخت است و اگر مشکل خاصی -مانند افزایش ناگهانی قیمت مصالح و تجهیزات- رخ ندهد، وضعیت بسیار امیدوار کننده است و انتظار می رود با به پایان رسیدن روزشمار (345 روز) شاهد افتتاح این بیمارستان باشیم.

سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان ولیعصر(عج) اراک، گفت: پس از تغییر پیمانکار پروژه مقداری زمان برد تا کار بر روی غلتک بیفتد و در حال حاضر یک ماهی می شود که شاهد پیشرفت در این پروژه بزرگ هستیم.

وی افزود: پس از تغییر پیمانکار باز هم مدتی شاهد عدم پیشرفت در پروژه بودیم ولی با توجه به اینکه روز شمار در محل انجام پروژه نصب شده، اقدامات مد نظر طبق برنامه زمانبندی در حال انجام است.

جمالیان تصریح کرد: در حال حاضر موتورخانه و سایر قسمت ها در حال ساخت است و اگر مشکل خاصی -مانند افزایش ناگهانی قیمت مصالح و تجهیزات- رخ ندهد، وضعیت بسیار امیدوار کننده است و انتظار می رود با به پایان رسیدن روزشمار (345 روز) شاهد افتتاح این بیمارستان باشیم.

گفتنی است مطالعات و عملیات اجرایی بیمارستان ولیعصر (عج)اراك به عنوان مركز مادر تخصصی، درمانی و اورژانس از سال ۸۷ آغاز شده كه طی سالیان گذشته به دلیل مشکلات اعتباری و عدم به کار گیری پیمانکاران کارآمد با وقفه طولانی در ساخت مواجه بوده است.

پروژه بیمارستان ولیعصر (عج)اراك در اسفندماه سال گذشته با پیشرفت فیزیکی کمتر از ۷۰ درصد به پیمانکار جدید واگذار شد. مردم شهر اراک و چه بسا شهروندان استان مرکزی با بیش از یک دهه چشم انتظاری و وعده های مختلف برای بهره برداری از این مجموعه درمانی به تسریع در انجام کار و جبران عقب ماندگی های این پروژه مهم در دولت جدید امیدوار هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار