گلی که از کره جنوبی خوردیم، یک پاس ساده بود

ذوالفقارنسب: نمره قبولی به تیم ملی می‌دهم/ تیم ملی در مواقعی بدون برنامه است و هدف خاصی ندارد

پیشکسوت و مربی فوتبال کشورمان گفت: نتیجه بازی با کره جنوبی برای ما بسیار خوب است و نمره قبولی به تیم ملی می‌دهم.
کد خبر: ۹۱۳۲۸ تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیژن ذوالفقارنسب پیشکسوت و مربی فوتبال درباره بازی تیم ملی ایران با کره جنوبی اظهار داشت: نتیجه بازی برای ما بسیار خوب است. تیم ملی از 4 بازی صاحب ۱۰ امتیاز شده و کره هم از 4 بازی 8 امتیاز گرفته است. رقابت اصلی بین ایران و کره است و هر دو تیم شانس بالایی برای صعود دارند.

وی ادامه داد: با این وجود بچه ها بازی دلنشین بابرنامه و قابل قبولی انجام نمی‌دهند. دلایل ضعیف بازی کردن اکثر قریب به اتقاق بازیکنان این است که 7 الی 8 نفر لژیونر هستند و هر کدام با سبک و سیاق کشور مربوطه بازی می‌کنند. دیگر بازیکنان نیز که در لیگ خودمان هستند و چون لیگ برگزار نمی‌شود و تمرینات منظمی نداریم، خیلی ناهماهنگ هستند.

پیشکسوت و مربی فوتبال درباره اینکه چطور می توان این مشکل را برطرف کرد، گف: وقتی مربی تیم را ارنج می‌کند در مواقعی از بازی سردرگم می‌شود و بدون برنامه است و هدف خاصی ندارد. مهمترین فاکتور در فوتبال تمرین است و همه مسائل در تمرین حل و فصل می‌شود و راهکارها را تعیین و آموزش می‌دهند. زمانی که تمرین نداریم، باید انتظارمان را هم پایین بیاوریم.

وی افزود: عملکرد فوتبال ما با توجه به شرایط موجود قابل قبول است و نمره قبولی می‌گیرد.

مربی سابق تیم ملی با اشاره به گلی که از کره ای ها دریافت کردیم، بیان داشت: گلی که از کره جنوبی خوردیم، یک پاس ساده بود. به مجرد اینکه پاس را ارسال می‌کنند، خط دفاع باید با توپ هماهنگ شود. این نوع گلی که از کره دریافت کردیم را نباید از دیگر تیم‌ها بخوریم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان که با رادیو ورزش گفتگو می کرد، در پایان عنوان کرد: بازیکنان ما تمام تلاششان را کردند. سعیدعزت اللهی یکی از بازیکنان خوب ما بود. ما دو ضربه به دیرک زدیم و در کل نمره قبولی به تیم ملی می‌دهم.

انتهای پیام/