متلاشی شدن باند عناصر تهیه و توزیع انواع مواد مخدر در اراک/ بیش از 7 کیلو انواع مواد مخدر کشف شد

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از شناسایی و دستگيري 4 نفر از توزیع کنندگان عمده مواد مخدر در شهرستان اراک و کشف 7 کیلو و 154 گرم انواع مواد مخدر در اين عمليات خبر داد.
کد خبر: ۹۱۳۲۲ تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "حسین شمسایی فرد" بیان داشت: در پي دريافت اخبار و گزارشات مردمي مبني بر انتقال مواد مخدر توسط يكي از مجرمان سابقه دار به شهرستان اراک، رسيدگي به موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وي خاطرنشان کرد: در روند تحقيقات میدانی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مشخص شد که فرد مورد نظر با مشارکت دیگر همدستان خود در قالب باندی، اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان اراک می نمایند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با اشاره به شناسایی و دستگیری این توزیع کننده سابقه دار مواد مخدر با انجام عملیاتی درشهرستان اراک افزود: مأموران در بازرسی از وسایل همراه اين فرد، مقدار 6 کیلو و 200 گرم هروئین و شیشه شدند.

سرهنگ "شمسایی فرد" با اشاره به اعتراف فرد مورد نظر به تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان اراک تصریح کرد: پس از اتمام تحقیقات میدانی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکزی، 3 نفر دیگر از اعضاي اين باند تهیه و توزیع مواد مخدر، شناسایی و هریک در عملیات هايی جداگانه دستگیر شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به کشف 954 گرم تریاک و هروئین در دستگيري ديگر اعضاي باند بیان کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/