گزارش تصویری/

بازدید سفرای پنج کشور از مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان

سفرای پنج کشور از قاره های مختلف به همراه مسئولین استان ، رئیس و اعضای  اتاق بازرگانی اراک از مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان بازدیدکردند .
کد خبر: ۹۱۲۹۸ تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰

به گزارش دیار آفتاب؛سفرهای کشورهای آفریقای جنوبی، اندونزی، بنگلادش،چک و تاجیکستان عصر سه شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ از توانمندی‌های مجتمع عظیم تولیدی صنعتی ساینا بازدید کردند .

سفرای جمهوری چک و بنگلادش در مصاحبه با خبرنگاران از توانمندی ها و تولید محصولات استراتژیک و های تک در این مجموعه عظیم تولیدی صنعتی در شهرستان دلیجان ابراز رضایت کردند .

شرکت الیاف ساینا دلیجان، از زیرمجموعه های مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان، یکی از بزرگترین تولید کننده های الیاف پلی استر با مواد اولیه چیپس پتروشیمی و پرک بطری های پلی اتیلن ترفتالات با تولید روزانه 200 تن در ایران می باشد. عمده مصرف محصولات تولیدی این شرکت در صنایع ریسندگی- بافندگی تاری- پودی و کشباف، بافندگی حلقوی، صنایع بی بافت، صنایع خواب، تزئینات خانگی، فرش و موکت، ایزوگام و لایی و... می باشد.

شرکت ره آورد ساینا دلیجان، یکی دیگر از زیرمجموعه های مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان، در سال 1383 با تولید نمد الیاف شیشه (مت سوزنی) فعالیت تولیدی خود را در زمینی به مساحت 50000 متر مربع با ظرفیت تولید 6000 تن مت سوزنی و انواع منسوجات الیاف شیشه شامل بافت، توری و الیاف شیشه خرد شده تاسیس شد. همچنین در همین سال عملیات اجرایی فاز دوم

شامل بزرگترین کارخانه تولیدی تیشو و الیاف شیشه را با ظرفیت 30000 تن در سال آغاز نموده است که خط تولید تیشو ساینا با ظرفیت 130 میلیون متر مربع در سال 1391 به بهره برداری رسید.

مدیریت مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان، اعتقاد دارد تنها با همدلی، همکاری و مشارکت تمامی همکاران در بستری مناسب، در مسیر اجرای هرچه بهتر و موثر سیستم مدیریت کیفیت، اهداف سازمان تحقق خواهد یافت و به همین منظور سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 9001 بنا نهاده است.

عکس از حمید رضا زاهدی