رویای وام بدون وثیقه/ شلیک خیانت در لبنان/ جمعه خونین قندهار شیشه عمر ژاردیم در دستان یحیی/ الهلال - پرسپولیس؛ بازی ریاضی/ اولین خارجی استقلال ثبت کرد صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
کد خبر: 91275
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
فرمانده انتظامی فراهان خبر داد

افزایش ۱۲۴ درصدی کشقیات قاچاق در فراهان

فرمانده انتظامی فراهان گفت: امسال میزان کشفیات کالای قاچاق در فراهان در شش ماهه نخست امسال رشد ۱۲۴ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل داشته است و ۲۴۵ میلیارد ریال به بنیان‌های مالی قاچاقیان ضربه وارد شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ سرهنگ علیرضا معیریان، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در نشست خبری هفته ناجا گفت: هفته ناجا با شعار پلیس هوشمند امنیت پایدار از ۱۷ مهرماه در فراهان آغاز شده و برگزاری مراسم صبحگاه ، تکریم از کارکنان نمونه و پلیس افتخاری، دیدار با امام جمعه و ملاقات مردمی چهره بخشی دیگر از برنامه های هفته ناجا در فراهان است.

معیریان با اشاره به اینکه پلیس هوشمند و امنیت پایدار دو مولفه اساسی در برقراری نظم و امنیت در سطح جامعه است، افزود: نیروی انتظامی افتخار دارد که وظیفه استقرار و ارتقاء امنیت را بر عهده دارد و برای حفظ امنیت و ارتقاء آن شبانه روز در حال خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان با اشاره به هوشمندسازی پلیس اظهار کرد: پلیس هوشمند می تواند با تجهیزات و فناوری های نوین خدمت رسانی را ارتقاء دهد و در نتیجه رضایت مندی مردم را  به جایگاه مناسبی برسانیم.

وی با اشاره به اینکه هوشمندی رمز موفقیت پلیس در محیط پیچیده امروز است، گفت: ایجاد پلیس هوشمند به معنای بکارگیری هوش فردی و سازمانی برای ارائه خدمت و تامین امنیت پایدار است.

معیریان افزود: پلیس در همه عرصه ها به منظور پیشگری و مقابله با تخلفات به لحاظ توان عملیاتی به تجهیزات الکتریکی مجهز شده و نیروهای متخصص با علم و فناوری روز در کمترین زمان ممکن در مقوله کشف جرایم اقدام می کند.

فرمانده انتظامی فراهان گفت: امسال میزان کشفیات کالای قاچاق در فراهان در شش ماهه نخست امسال رشد ۱۲۴ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل داشته است و ۲۴۵ میلیارد ریال به بنیان‌های مالی قاچاقیان ضربه وارد شده است.

وی افزود: اغلب نزاع و درگیری در شهرستان فراهان با موضوع اختلافات ملکی و مالی است که با آگاه سازی پلیس در حوزه اجتماعی در شش ماهه نخست امسال کاهش ۳۴ درصدی را شهرستان داریم.

معیریان اظهارکرد: در طول شش ماه امسال افزایش ۴ درصدی کشف سرقت ها رقم خورده است و در کشف سرقت های خرد که بیشترین آمار سرقت را دارد، افزایش ۶۲ درصدی را داریم.

فرمانده انتظامی فراهان گفت: در بحث سرقت منازل کاهش ۱۴ درصدی، سرقت مغازه کاهش ۵۰ درصدی و سرقت خودرو کاهش ۱۰۰ درصدی را داریم.

وی افزود: در حوزه توسعه تبادل الکترونیکی پرونده ها با دستگاه قضا، پلیس استان مرکزی در راستای تسریع در رسیدگی توانسته رتبه یک کشوری را کسب کند و شهرستان فراهان هم در موضوع سهم بسزایی داشته است.

معیریان اظهارکرد: پلیس مقتدر و هوشمند با مشارکت مردم به ماموریتهای خود با اقتدار ادامه می دهد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار