پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۵
کد خبر: 91207
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹

فوتونیوز| توقف عقب‌نشینی کرونا در استان مرکزی/ مراقب نباشیم پیک ششم در راه است

گزارش های ملی و استانی نشان از توقف روند نزولی کرونا در استان مرکزی و احتمال شیوع دوباره این بیماری دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان با اظهار نگرانی از عدم ادامه دار بودن شیب نزولی کرونا در سطح استان، گفت: متاسفانه با اینکه به تازگی شیب نزولی کرونا در سطح استان آغاز شده بود، ولی در هفته گذشته این شیب نزولی به ثبات رسید.

وی افزود: ثابت شدن شیب کرونا نگرانی بابت افزایش شیوع این بیماری طی هفته های آینده را افزایش می دهد و این نگرانی با توجه به افزایش سفرها در تعطیلات اخیر کاملا واقعی است. لذا پیش بینی می شود با توجه به حجم بالای تردد ها در تعطیلات اخیر، میزان بستری و مرگ و میر در هفته های اول آبان باز هم افزایشی باشد.

استاندار مرکزی هم در این جلسه تاکید کرد: لازم است نگرانی خود بابت ورود احتمالی به پیک جدید کرونا را اعلام کنیم چرا که در ۵ شهرستان شامل اراک، تفرش، خمین، زرندیه و شازند شاهد روند افزایشی ابتلا و مرگ و میر هستیم. گزارش ستاد ملی کرونا از استان هم بیانگر روند نگران کننده این بیماری است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار