پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
کد خبر: 91197
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹

فوتونیوز| 47درصد دانش آموزان اراکی واکسینه شدند

از مجموع ۸۲هزار و ۷۹۷ دانش آموز ۱۲ تا ۱۸ سال زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک، تا کنون ۳۸هزار و ۸۹۸ نفر یعنی ۴۷ درصد واکسن زده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه واکسیناسیون دانش آموزان در حال انجام است، گفت: ۸۲هزار و ۷۹۷ دانش آموز ۱۲ تا ۱۸ سال زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک هستند که متاسفانه تا کنون آنطور که باید استقبال خوبی از واکسن نداشته اند به طوری که تا کنون ۳۸هزار و ۸۹۸ نفر یعنی ۴۷ درصد واکسن زده اند و اگر بخواهیم به میزان مطلوب برسیم بایستی تا بیستم مهر ماه تزریق دوز اول انجام شود تا دوز دوم هم تا اواخر آبان تزریق شود و مدارس در آذرماه به صورت حضوری دایر شوند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار