تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸
کد خبر: 91189
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
معاون دانشجویی دانشگاه اراک خبر داد؛

فوتونیوز| تاسیس رصدخانه در آلوده ترین شهر کشور!

در حالی خبر تاسیس رصدخانه در کلانشهر اراک منتشر شده که طبق آمار، اراک با بیش از سه ماه آلودگی، آلوده ترین شهر کشور در سال جاری و در مجموع یکی از آلوده ترین شهرهای کشور است و بجز ماه و چند سیاره بزرگ، اجرام آسمانی دیگری در آسمان این شهر آلوده دیده نمی شود!

به گزارش دیار آفتاب؛ بهرامی معاون دانشجویی دانشگاه اراک در گفتگویی از تاسیس رصدخانه در دانشگاه اراک خبر داد و گفت: این اقدام به همت یک خیر انجام شده است. خیری که تمایلی به فاش شدن نام خود ندارد، با توجه به علاقه‌اش به ستارگان قصد تاسیس رصدخانه در یکی از شهرستان های استان داشته است که پس از بازدید از دانشگاه اراک خواستار احداث این محیط علمی پژوهشی در این دانشگاه شد.

این در حالی است که طبق آمار، اراک با بیش از سه ماه آلودگی، آلوده ترین شهر کشور در سال جاری و در مجموع یکی از آلوده ترین شهرهای کشور است و بجز ماه و چند سیاره بزرگ، اجرام آسمانی دیگری در آسمان این شهر آلوده دیده نمی شود!

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار