تزریق واکسن کرونا، در اولین مسجد سلامت کشور حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
کد خبر: 91117
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۳
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

تعویق انتخاب استانداران، استانها را در وضعیت بلاتکلیفی قرار می دهد/ انتظار داریم چهره ای ملی و آشنا با مسائل استان، استاندار مرکزی شود

آصفری با بیان اینکه دیر انتخاب شدن استانداران مشکلاتی را برای استان ها از جمله استان مرکزی به وجود می آورد، گفت: یکی از این مشکلات عدم تعیین تکلیف وضعیت مدیران دستگاه های اجرایی در استان هاست.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص تعویق انتخاب استانداران، گفت: تا کنون از میان 31 استان کشور تنها استانداران حدود 6 استان معرفی شده اند. این در حالی است که بایستی هر چه زودتر تکلیف استانداران در سراسر کشور مشخص شود.

وی افزود: انتظار مردم و نمایندگان از دولت سیزدهم این است که فردی توانمند که آشنا با مسائل ملی و استانی باشد انتخاب شود تا بتواند مسائل استان را به خوبی پیگیری کند و در راستای حل مشکلات استان قدم بردارد.

آصفری با بیان اینکه دیر انتخاب شدن استانداران مشکلاتی را برای استان ها از جمله استان مرکزی به وجود می آورد، خاطرنشان کرد: یکی از این مشکلات عدم تعیین تکلیف وضعیت مدیران دستگاه های اجرایی در استان هاست. به طوری که آنها نمی دانند قرار است بمانند یا بروند و همین امر باعث می شود تا بجای تلاش شبانه روزی برای پیشبرد اهداف و رفع مشکلات استان، فعالیتی روزمره داشته باشند که آفتی برای استان است.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است و در این استان که به عنوان پایتخت صنعت ایران شهرت دارد، حدود سه هزار واحد صنعتی بزرگ، متوسط و کوچک ایجاد شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار