پرسپولیس ایران - الهلال عربستان/ سرخ‌ها و آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به هم رسیدند جای خیال، خالی! / در جشنواره فیلم کودک و نوجوان امسال چه گذشت؟ معرفی بهترین جایگزین‌های آیفون ۱۳ جدید سازمان ملل سکوت خود را در برابر جنایت تروریستی افغانستان بشکند رنگ بندی جدید کرونایی شهرستان های استان مرکزی/ زرد و نارنجی اما شکننده! عصبانیت اصلاح طلبها از حضور رئیسی در کنار مردم و ترس از مقایسه با دولت روحانی هدف‌گذاری تأمین ۱۰ هزار مگاوات برق کشور با استفاده از انرژی خورشیدی/۹۰۰ هزار تن پلی‌پروپیلن در کشور تولید می‌شود رویای وام بدون وثیقه/ شلیک خیانت در لبنان/ جمعه خونین قندهار شیشه عمر ژاردیم در دستان یحیی/ الهلال - پرسپولیس؛ بازی ریاضی/ اولین خارجی استقلال ثبت کرد صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
کد خبر: 90800
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

تمهیدات وزارت کشور برای بازگشت زوار اربعین/ ملاک انتخاب استانداران از زبان احمد وحیدی

وزیر کشور در خصوص بازگشت زوار اربعین و همچنین ملاک انتخاب استانداران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد وحیدی در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین تمهیدات برای بازگشت زائران به کشور گفت: بحث حمل و نقل است که پیش‌بینی لازم برای بازگشت زمینی زوار انجام شده، اتوبوس به اندازه کافی در مرزها مستقر است، همچنین ریل و راه‌آهن پیش‌بینی شده است .

وی با اشاره به پیش‌بینی پشتیبانی، تغذیه ای و امدادی در مرزها گفت: همچنین وزارت بهداشت در مرز مستقل و تست فوری کرونا برای زوار انجام می‌گیرد.

وزیر کشور بیان کرد: حمل و نقل هوایی هم پیش‌بینی شده که در مدت ۱۴ روز بتوانند زوار را به کشور منتقل کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر رویکرد وزارت کشور در دولت سیزدهم گفت: مسئله اصلی ما توجه به نیازها و خواسته ها و مطالبات مردم به طور جدی است که مسائل اقتصادی در راس است.  همچنین پیشرفت استان‌ها، حل مشکلات استان‌ها، رفع محرومیتها از نقاط محروم و بسیج امکانات  از دیگر اولویت‌ها  است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر ملاک انتخاب استانداران در دولت دکتر رئیسی گفت:

ملاک انتخاب استانداران لایق و مردمی بودن،متعهد و انقلابی بودن کارآمد بودن و قدرت حل مسائل مردم و مدیریت تعارضات محلی و منطقه ای است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار