صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۸
کد خبر: 90698
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
سردار زهرایی خبر داد؛

برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: تا پایان سال ۴ مرحله دیگر به‌عنوان نهضت کمک مؤمنانه داریم و در مناسبت‌های مختلف ازجمله سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، هفته وحدت، هفته بسیج و دهه فجر کمک مؤمنانه عرضه خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در حاشیه رزمایش کمک مؤمنانه استان مرکزی و در جمع خبرنگاران گفت: پنجمین مرحله‌ای که در استان‌ها با برنامه‌های بسته‌های معیشتی و بهداشتی و درمانی لوازم‌التحریر، کیف و کفش، تبلت، جهیزیه، آزادسازی زندانیان، ایجاد فرصت شغلی برای کسانی که به دلیل ویروس منحوس کرونا دچار آسیب شدند و یا مرمت منازل آسیب‌دیده در حوادث مختلف و بی‌بضاعت‌ها در برنامه کار این مرحله از نهضت مؤمنانه قرار گرفته است.

زهرایی اظهار کرد: در هفته دفاع مقدس به‌ تناسب زمانی که داشتیم تقسیم کاری بین سپاه‌های استانی شده که الحمدالله به‌تناوب بسیار خوب و حماسه‌آفرین، بخشی از زحمات و تلاش‌های جهادگران بسیجیان و به‌ویژه خیرین دریادل را تحت عنوان نهضت کمک مؤمنانه رسانه‌ای می‌کنند.

وی ادامه داد: تا پایان سال ۴ مرحله دیگر به‌عنوان نهضت کمک مؤمنانه داریم و در مناسبت‌های مختلف ازجمله سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، هفته وحدت، هفته بسیج و دهه فجر کمک مؤمنانه عرضه خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: هدف ما در نهضت کمک مؤمنانه قشری هستند که مددجوی کمیته امداد یا بهزیستی شاید نباشند ولی محروم هستند نیاز به کمک دارند ولی تاکنون تحت عنوان نیازمند شناسایی نشده‌اند.

زهرایی افزود: پایگاه‌های مقاومت در سراسر کشور یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار نفر ازاین‌دست را شناسایی کردند و با اولویت به این بزرگواران ارائه می‌دهیم و در گام بعدی به سایر نیازمندان کمک می‌رسانیم.

وی با اشاره به دنبال این هستیم که خدمات تخصصی ارائه دهیم و خدمات مؤمنانه را بازتعریف ‌کنیم ادامه داد: خدمات هم تخصصی و نقطه زنی شود یعنی کسی که بسته معیشتی نیاز دارد بسته معیشتی و کسی که دارو یا شغل نیاز دارد دارو و فرصتی شغلی ایجاد شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی، انسجام گروه‌های جهادی در استان مرکزی را از کارهای خوبی دانست که نهادینه شده است افزود: گروه‌های جهادی و جهادگران استان مرکزی پیشران در برخی از فعالیت‌های محرومیت‌زدایی هستند و در ساخت منازل آسیب‌دیده از سیل گروه‌های جهادی استان مرکزی به کمک بسیج سازندگی آمدند و الگوی قابل تکثیر در سراسر کشور شدند چراکه با دست خالی اما با همت بلند کارهای بزرگی کردند که نمونه آن ساخت و مرمت منازل آسیب‌دیده از سیل و حضور در مناطق حادثه‌خیز بوده است.

زهرایی خاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب گروه‌های جهادی موتور محرک و پیشران و بسیج کننده مردم برای فتح خرمشهرهای پیش رو است که به فضل الهی استان مرکزی پیشتاز آن خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار