پرسپولیس ایران - الهلال عربستان/ سرخ‌ها و آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به هم رسیدند جای خیال، خالی! / در جشنواره فیلم کودک و نوجوان امسال چه گذشت؟ معرفی بهترین جایگزین‌های آیفون ۱۳ جدید سازمان ملل سکوت خود را در برابر جنایت تروریستی افغانستان بشکند رنگ بندی جدید کرونایی شهرستان های استان مرکزی/ زرد و نارنجی اما شکننده! عصبانیت اصلاح طلبها از حضور رئیسی در کنار مردم و ترس از مقایسه با دولت روحانی هدف‌گذاری تأمین ۱۰ هزار مگاوات برق کشور با استفاده از انرژی خورشیدی/۹۰۰ هزار تن پلی‌پروپیلن در کشور تولید می‌شود رویای وام بدون وثیقه/ شلیک خیانت در لبنان/ جمعه خونین قندهار شیشه عمر ژاردیم در دستان یحیی/ الهلال - پرسپولیس؛ بازی ریاضی/ اولین خارجی استقلال ثبت کرد صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
کد خبر: 90692
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
یادداشت:

پیاده‌روی اربعین؛ رساندن پیام عاشورا به جهانیان

هدف مراسم اربعین حسینی و پیاده‌روی عاشقان حسینی از فواصل دور و نزدیک به طرف بارگاه نورانی امام حسین (ع) و یاران فداکارش در کربلا، رساندن پیام عاشورا به همه جهانیان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ پیام اصلی حادثه عظیم عاشورا، ظلم ستیزی و مقاومت در برابر ستمگران و انتخاب مرگ سرخ در برابر زندگی ذلیلانه و زود گذر مادی است.

امام حسین(ع) مظهر آزادگی و آزادی است خوشا کسی که چنینش مرام و آیین است نه ظلم کن به کسی و نه زیر بار ظلم برو این مرام امام حسین(ع) و منطق دین است.

هدف مراسم اربعین حسینی و پیاده روی عاشقان حسینی از فواصل دور و نزدیک به طرف بارگاه نورانی امام حسین (ع) و یاران فداکارش در کربلا، رساندن پیام عاشورا به همه جهانیان است.

بی شک پیاده روی اربعین و استقبال بی نظیر عاشقان مرام حسینی، یک فرصت بزرگ برای بازشناسی فرهنگ ناب عاشورا و رسالت اهل بیت پیامبر خدا و ترویج و گسترش آن در سراسر گیتی است.

از جلوه های زیبا در حاشیه این بزرگترین گردهمایی و پیاده روی عرفانی،انسانی و مذهبی جهان ، به حرکت درآمدن امواج محبت، بخشش، ایثار گری، بذل مال و ثروت، احساس غیر قابل وصف شعف، شادمانی و خوشبختی در روح و جان، سیراب شدن و تمام وجود از نگاه معنوی و غیر مادی انسان ها در دنیای مادی و سیاه و ستم کشیده است.

و اگر دولت ها و ملت های مسلمان و شیعه کشورها قدر این موقعیت ممتاز و بی نظیر را بدانند می توانند بیشترین حمایتها و پشتیبانی های سخت افزاری و نرم افزاری را از محور مقاومت در ایران و عراق و لبنان و.. انجام دهند و جبهه استکبار و صهیونیسم بین الملل  را در اهداف شومشان مأیوس و نامید کنند.

عیسی خدادادی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار