آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۸
کد خبر: 90692
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
یادداشت:

پیاده‌روی اربعین؛ رساندن پیام عاشورا به جهانیان

هدف مراسم اربعین حسینی و پیاده‌روی عاشقان حسینی از فواصل دور و نزدیک به طرف بارگاه نورانی امام حسین (ع) و یاران فداکارش در کربلا، رساندن پیام عاشورا به همه جهانیان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ پیام اصلی حادثه عظیم عاشورا، ظلم ستیزی و مقاومت در برابر ستمگران و انتخاب مرگ سرخ در برابر زندگی ذلیلانه و زود گذر مادی است.

امام حسین(ع) مظهر آزادگی و آزادی است خوشا کسی که چنینش مرام و آیین است نه ظلم کن به کسی و نه زیر بار ظلم برو این مرام امام حسین(ع) و منطق دین است.

هدف مراسم اربعین حسینی و پیاده روی عاشقان حسینی از فواصل دور و نزدیک به طرف بارگاه نورانی امام حسین (ع) و یاران فداکارش در کربلا، رساندن پیام عاشورا به همه جهانیان است.

بی شک پیاده روی اربعین و استقبال بی نظیر عاشقان مرام حسینی، یک فرصت بزرگ برای بازشناسی فرهنگ ناب عاشورا و رسالت اهل بیت پیامبر خدا و ترویج و گسترش آن در سراسر گیتی است.

از جلوه های زیبا در حاشیه این بزرگترین گردهمایی و پیاده روی عرفانی،انسانی و مذهبی جهان ، به حرکت درآمدن امواج محبت، بخشش، ایثار گری، بذل مال و ثروت، احساس غیر قابل وصف شعف، شادمانی و خوشبختی در روح و جان، سیراب شدن و تمام وجود از نگاه معنوی و غیر مادی انسان ها در دنیای مادی و سیاه و ستم کشیده است.

و اگر دولت ها و ملت های مسلمان و شیعه کشورها قدر این موقعیت ممتاز و بی نظیر را بدانند می توانند بیشترین حمایتها و پشتیبانی های سخت افزاری و نرم افزاری را از محور مقاومت در ایران و عراق و لبنان و.. انجام دهند و جبهه استکبار و صهیونیسم بین الملل  را در اهداف شومشان مأیوس و نامید کنند.

عیسی خدادادی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار