فروش نفت ⁧‫ایران‬⁩ و بازگشت پول آن به شرایط مناسب و غیرقابل بازگشتی رسیده است نقل و انتقالات فوتبال ایران - ۳۰ دی رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند/ اهتمام تهران -مسکو برای افزایش سطح همکاری اقتصادی و سیاسی سامانه بارشی جدید امشب وارد کشور می شود رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵
کد خبر: 90692
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
یادداشت:

پیاده‌روی اربعین؛ رساندن پیام عاشورا به جهانیان

هدف مراسم اربعین حسینی و پیاده‌روی عاشقان حسینی از فواصل دور و نزدیک به طرف بارگاه نورانی امام حسین (ع) و یاران فداکارش در کربلا، رساندن پیام عاشورا به همه جهانیان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ پیام اصلی حادثه عظیم عاشورا، ظلم ستیزی و مقاومت در برابر ستمگران و انتخاب مرگ سرخ در برابر زندگی ذلیلانه و زود گذر مادی است.

امام حسین(ع) مظهر آزادگی و آزادی است خوشا کسی که چنینش مرام و آیین است نه ظلم کن به کسی و نه زیر بار ظلم برو این مرام امام حسین(ع) و منطق دین است.

هدف مراسم اربعین حسینی و پیاده روی عاشقان حسینی از فواصل دور و نزدیک به طرف بارگاه نورانی امام حسین (ع) و یاران فداکارش در کربلا، رساندن پیام عاشورا به همه جهانیان است.

بی شک پیاده روی اربعین و استقبال بی نظیر عاشقان مرام حسینی، یک فرصت بزرگ برای بازشناسی فرهنگ ناب عاشورا و رسالت اهل بیت پیامبر خدا و ترویج و گسترش آن در سراسر گیتی است.

از جلوه های زیبا در حاشیه این بزرگترین گردهمایی و پیاده روی عرفانی،انسانی و مذهبی جهان ، به حرکت درآمدن امواج محبت، بخشش، ایثار گری، بذل مال و ثروت، احساس غیر قابل وصف شعف، شادمانی و خوشبختی در روح و جان، سیراب شدن و تمام وجود از نگاه معنوی و غیر مادی انسان ها در دنیای مادی و سیاه و ستم کشیده است.

و اگر دولت ها و ملت های مسلمان و شیعه کشورها قدر این موقعیت ممتاز و بی نظیر را بدانند می توانند بیشترین حمایتها و پشتیبانی های سخت افزاری و نرم افزاری را از محور مقاومت در ایران و عراق و لبنان و.. انجام دهند و جبهه استکبار و صهیونیسم بین الملل  را در اهداف شومشان مأیوس و نامید کنند.

عیسی خدادادی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار