صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
کد خبر: 90691
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:

محرومیت‌زدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است/ تهیه بسته پیشنهادی بسیج برای مردمی کردن اقتصاد برای ارائه به دولت

زهرایی با اشاره به اینکه دفاع مقدس ایران اسلامی را به بلندترین قله رساند و دشمن دیگر توان پیشبرد راهبرد علیه ایران اسلامی ندارد بیان کرد: محرومیت‌زدایی و فقرزدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است و نقش‌آفرینی در جنگ تمام‌عیار اقتصادی در راستای دفاع مقدس است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور ویژه‌برنامه محرومیت‌زدایی هفته دفاع مقدس در اراک گفت: انقلاب اسلامی در امتداد عاشورا است که با تکیه‌بر ولایت‌فقیه و رابطه قلبی بین امام و امت مسیر و ارزش‌های عاشورا را احیا کرد و جبهه استکبار از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی به دنبال ضربه زدن به مسئله ولایت و رابطه میان مردم و امامت است.

زهرایی اظهار کرد: دفاع مقدس تداعی‌کننده مردم‌سالاری در حوزه دفاعی است و مردم برای دفاع همه‌جانبه به صحنه آمدند و حماسه‌های ماندگاری رقم زدند.

وی ادامه داد: مسیر دفاع مقدس مسیری الهی و ارزشمند و کاملاً مبتنی بر معنویت است و انسان‌هایی که خودشان را در این مسیر قراردادند با همه وجود تلاش و مجاهدت کردند و تقدیم ۲۳۰ هزار شهید در این دوران نشان از این مسئله دارد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور بیان کرد: امروز دشمنان دست از دشمنی با انقلاب اسلامی برنداشتند و تنها شگردها تغییر پیداکرده چراکه دفاع مقدس با استکبار جهانی ثابت کرد دیگر توان و اجازه تعدی و تجاوز علیه ملت باکار نظامی ندارند و دیگر نمی‌تواند با اقدام نظامی اهداف خود را پیش ببرد و درهم کوبیدن پایگاه عین الاسد نشان از این مسئله دارد.

محرومیت‌زدایی و فقرزدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است

زهرایی با اشاره به اینکه دفاع مقدس ایران اسلامی را به بلندترین قله رساند و دشمن دیگر توان پیشبرد راهبرد علیه ایران اسلامی ندارد بیان کرد: محرومیت‌زدایی و فقرزدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است و نقش‌آفرینی در جنگ تمام‌عیار اقتصادی در راستای دفاع مقدس است.

وی اضافه کرد: امروز در شرایط جنگ اقتصادی متأسفانه مسئولین شرایط جنگ اقتصادی را به‌خوبی درک نکردند و مردم هم همه‌جانبه برای دفاع در جنگ اقتصادی پای‌کار نیامدند که یکی از دلایل آن پمپاژ ناامیدی توسط دشمنان است و لذا مردم و مسئولین باید باور جنگ اقتصادی داشته باشند و در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان مشارکت همه‌جانبه داشته باشند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: نیازمند عزم ملی و مشارکت همه‌جانبه مردم برای نقش‌آفرینی در جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستیم و مردم باید اقتصاد را از خودشان بدانند و برای نجات اقتصاد همه‌جانبه پای‌کار بیایند.

زهرایی با تأکید بر اینکه تئوری اقتصاد مقاومتی منطبق‌ترین تئوری اقتصاد اسلامی و انقلابی است بیان کرد: اگر اقتصاد مقاومتی محقق شود مردم‌سالار اقتصاد خواهند شد و قطعاً رفع مشکلات اقتصادی سریع‌تر رقم خواهد خورد.

وی یادآور شد: دولت سازی اسلامی پیش‌زمینه ساخت تمدن اسلامی است و امید داریم دولت سیزدهم در این مسئله پیشتاز باشد و امروز مردمی کردن اقتصاد مهمترین اقدامی است که دولت سیزدهم باید به آن توجه داشته باشد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: سپاه و بسیج از پاره تن مردم است و امروز سپاه و بسیج صدا و مطالبه مردم را به خوبی می شنود و در کنار مردم نقش آفرینی می کند و اعتقاد دادیم همه راه حل ها در مردم خلاصه شده است.

تمرکز دشمن بر روی بخش‌هایی که تولید فقر و محرومیت می‌کند

وی با تأکید بر اینکه دشمن بر روی بخش‌هایی که تولید فقر و محرومیت می‌کند تمرکز کرده و به دنبال بزرگنمایی مشکلات در برخی از بخش‌ها است اظهار کرد: دشمنان به دنبال این هستند سرعت محرومیت و تولید فقر را بیشتر از محرومیت‌زدایی و فقرزدایی کند و متأسفانه تن‌پروری و تنبلی برخی از مسئولین بر آن افزوده است.

زهرایی بابیان اینکه اصل دولت سیزدهم باید مبارزه همه‌جانبه با فقر و محرومیت باشد و همه مردم و ارکان نظام اسلامی باید دولت را یاری دهند افزود: امروز خدمات نظام اسلامی باید به دست افرادی برسد که دلشان بیشتر در گرو نظام اسلامی است چراکه دشمنان به دنبال این هستند مردمی که دلشان در گرو انقلاب است ناامید سازند.

در سال ۹۹ بیش از ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار بسته معیشتی توزیع شد

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه نهضت کمک مؤمنانه در راستای فرهنگ دفاع مقدس است بیان کرد: با ۱۵ عنوان خدمت انجام می‌شود و مردم در این نهضت خوش درخشیدند و ۵ برابر نهادها در سال گذشته کمک کردند و در سال ۹۹ بیش از ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار بسته معیشتی توزیع شد.

وی اضافه کرد: در سال جاری برای نهضت کمک مؤمنانه ۹ مرحله تعریف کردیم که دهه پایانی ماه صفر مرحله پنجم آن است و خوشبختانه تا این لحظه از سرعت و کیفیت قابل قبولی برخوردار است و باید با قوت پیش رود.

زهرایی اظهار کرد: دفاع مقدس به ما درس می‌دهد هرعرصه ای دست مردم باشد حماسه ماندگار خلق خواهد شد و لذا امروز اگر عرصه مبارزه با فقر و محرومیت و اقتصاد کشور دست مردم باشد قطعاً حماسه‌های ماندگاری خلق می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه امروز گروه‌های جهادی میدان‌دار عملیات محرومیت‌زدایی و مبارزه با فقر هستند و با مجاهدت و فداکاری مسیر دفاع مقدس را ادامه می‌دهند افزود: لذا جهادگران بسیجی خط مقدم دفاع مقدس نوین قرار دارند و همه باید این مسئولیت را بپذیریم و با نقش‌آفرینی مسئولین و نظام اداری را با خود همراه کنیم.

تهیه بسته پیشنهادی بسیج برای مردمی کردن اقتصاد برای ارائه به دولت

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بسته کامل پیشنهادی بسیج برای مردمی کردن اقتصاد برای دولت سیزدهم در حال تهیه است و خوشبختانه دولت سیزدهم و رئیس‌جمهور عزم راسخ برای محرومیت‌زدایی و مبارزه با فقر دارد و امیدواریم با مشارکت همه‌جانبه گام‌های بلندی برداشته شود.

وی خاطرنشان کرد: جهادگران بسیجی در مبارزه با کرونا خوش درخشیدند و بسیاری از تهدیدات را به فرصت تبدیل کردند و بسیجیان با ورود به میدان‌های خدمت‌رسانی خط مقدم کاهش آسیب‌های بیماری هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار