صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۴
کد خبر: 90687
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
زنگ مهر نواخته شد/

آغاز سال تحصیلی ۲۳۵هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز استان مرکزی

با نواخته شدن زنگ مهر، سال تحصیلی۲۳۵هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در استان مرکزی به‌صورت نمادین از ساعت 9صبح شنبه سوم مهرماه با حضور مسئولین در دبیرستان فدک اراک به صدا درآمد و دانش‌آموزان از امروز وارد سال تحصیلی جدید شدند.

شرایط کرونایی موجب شد که امسال هم به جز ۳ گروه فعلاً کلاس‌های درس دانش‌آموزان به‌صورت حضوری برگزار نشود و دانش‌آموزان از طریق شبکه شاد و مدرسه تلویزیونی ایران، آموزش را دنبال کنند.

در کشور بیش از ۱۴میلیون و ۱۸۵هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند که از این تعداد، بیش از ۲۳۵هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در استان مرکزی به تحصیل می‌پردازند.

همچنین امسال ۲۶هزار و ۲۹۰ دانش‌آموز کلاس اولی در استان مرکزی داریم.

به گفته حسین‌آبادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مرکزی آموزش‌وپرورش استان مرکزی به‌عنوان قطب تولید محتوای پایه اول کل کشور انتخاب شد و این به دلیل تلاش همکاران و آموزگاران میسر شده است. همچنین طی تابستان ۱۴۰۰ محتوای الکترونیکی پایه اول ابتدایی نیز آماده‌شده که محتوای مدنظر برای دو هفته ابتدایی سال تحصیلی جدید در شبکه شاد بارگذاری شده و بقیه مطالب نیز بارگزاری خواهد شد.


انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار